Glutatyon uygulaması

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
342
Merhabalaaar. Glutatyon uygulaması hakkında bir kaç deneyim paylaşmak için bu başlığı açtım.

Glutatyon, antioksidanların baş komutanıdır arkadaşlar. Bi kaç senedir enerjim az ve rengim koyu.. mutsuzum. Tırnaklarım uzamıyor. Bağışıklığım düşük olduğunu hissediyorum. Çünkü ağzımda dilimde pay tarzı dudağımda uçuk tarzı küçük yaralar çıkıyordu.. ve ben de bu uygulamayı yaptırmaya karar verdiiiim. Bunu yaptırdıkdan sonra ardırdan c vitamini verdiler. Damardan aldım serum şeklinde hem glütatyonu hem de c vitaminini. Acayip iyi geldi.. yaşadıklarımı buraya aktaracağım inşllh. Herkese şifa olsun şimdiden.

Merhabalaaar. Glutatyon uygulaması hakkında bir kaç deneyim paylaşmak için bu başlığı açtım.

Glutatyon, antioksidanların baş komutanıdır arkadaşlar. Bi kaç senedir enerjim az ve rengim koyu.. mutsuzum. Tırnaklarım uzamıyor. Bağışıklığım düşük olduğunu hissediyorum. Çünkü ağzımda dilimde pay tarzı dudağımda uçuk tarzı küçük yaralar çıkıyordu.. ve ben de bu uygulamayı yaptırmaya karar verdiiiim. Bunu yaptırdıkdan sonra ardırdan c vitamini verdiler. Damardan aldım serum şeklinde hem glütatyonu hem de c vitaminini. Acayip iyi geldi.. yaşadıklarımı buraya aktaracağım inşllh. Herkese şifa olsun şimdiden.
Merhabalar son durumunuz nedir ?

merhaba,benim de 4. uygulamam şimdiden iyi geldi kendimi çok canlı ve enerjik hissediyorum.Cildim beyazladı ve saç tellerim kalınlaştı bu ne mucizevi bir şeymiş.Teşekkürler .. evime kadar heşireleri gelip titizlikle işlemlerini yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba,benim de 4. uygulamam şimdiden iyi geldi kendimi çok canlı ve enerjik hissediyorum.Cildim beyazladı ve saç tellerim kalınlaştı bu ne mucizevi bir şeymiş.Teşekkürler evime kadar heşireleri gelip titizlikle işlemlerini yapıyorlar.
Bence hastane reklamı yapmayın. Yasak. Yorumunuzdan bu şekilde silerseniz iyi olabilir. Yönetime bildirilirse banlanırsınız. Siz silin bildirmeye gerek kalmasın.

X