Glıfor ve ınofolıc combi ?

Glifor kullanıyorum canım günde 1 tane 1000mg bana doktor yazmadı ama kullansan iyi olur demişti

Anladım canım ben yanında ınofolıc combi de kullanıyor Ondada varmış insüline karşı dedim bir sorayım sağol inşallah fayda edrr

glifor doktorun önerisine göre günde 3 ya da 2 kez kullanılır. inofolic combi kullandım ben pek faydasını görmedim..... glifor ondan daha etkili düzenli kullanırsan....

Ben muadilini kullandım matofin , günde birtane akşam yemeğinde beraber yada direkt yemekten sonra içiyordum iştah kesiyordu biraz zayıflattı siz bu ilaçla zayıfladıkça hormonlar düzelecek ve yumurtalıklarınız çalışmaya başlicak genellikle polikistik over sendromunda yapılan bir tedavidir inositol takviyesi ve insülin ilacı

Bende şuan başladım ama bende aşırı bir idrar sorunu yarattı dakika başı idrara çıkiyorum ve aşırı bir yanma yapıyor

Bende şuan başladım ama bende aşırı bir idrar sorunu yarattı dakika başı idrara çıkiyorum ve aşırı bir yanma yapıyor
Glifor da ilk defa duydum idrar ve yanma yaptığını doktora söyle bence dozunu farklı ayarlanabilir ama sanmıyorum ondan olacağını daha çok enfeksiyon gibi geldi bana kızılcık çayı iç temizler

Glifor da ilk defa duydum idrar ve yanma yaptığını doktora söyle bence dozunu farklı ayarlanabilir ama sanmıyorum ondan olacağını daha çok enfeksiyon gibi geldi bana kızılcık çayı iç temizler
Pco tanım yok ama olmuyor bir de bu yolu denemek istedik

Merhaba bu ilaçla
Gebelik oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…