Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Bende iyiyiiiiiiiiiiiim şükür

Evlenince(daha çok var ) balayını yurtdışında yapmak istesek çok mu pahalı diye fiyatlara falan bakıyorum nereye gitsek falan diye düşünüyorum

yurt dışı balayısıyla yurt içi neredeyse aynı yaa daha önce araştırdım da benm hayalim mavi tura çıkmak valla, izmirden çıkıp önce yunan adaları, ardından istanbulda bitiş, 4 gece 5 gün oohh

bu güzelmiş gerçekteeennn

ben de yazdım bunu aklımaaa

yaz kuzum yaz, eger deniz tutma ihtimali yoksa ikinizi de çok keyifli bir balayı olur bence düşünsene gözünü bir açıyorsun bambaşka bir yerdesin, bambaşka bir manzata, muthiş bişey yaa

Yaaa ben buna da bakayim o zaman
Cok sagoool

senden ne güzel fikirler çıkıyo öleeee

romantik bir insanım aslında da içimde yaşadıgımdan pek anlamıyorlar beni

eeee başka neler oldukiiiii

yalnız degildik ki başka bir arkadaşı da vardı çocukluktan ama çocukla çok iyi anlaştık hiç sorun çıkmadı şükür, gayet eglenceli geçti yani

Ya beni tutuyorsa

ee o zaman mavi turu hiç gündeme bile getirme

yaaa bu kadarcıkmııı Ben daha çok şey beklıyordum aslında

yaaa bu kadarcıkmııı Ben daha çok şey beklıyordum aslında

yalnız olmayacaktık ki canım, daha fazlası olamazdı yani benim için önemli olan arkadaşıyla anlaşmaktı, ilk defa bi arkadaşıyla tanıştım çünkü ortak arkadaşımızı saymazsak o yuzden o çok önemliydi ve sınavı geçtim şükür

olsun ama sen şimdi son kez gördun o sehırden gıtmeden daha fazlası olsaydı dıyordum içimdenn

olsun ama sen şimdi son kez gördun o sehırden gıtmeden daha fazlası olsaydı dıyordum içimdenn

yok kuzum olamazdı, imkansızdı yani belki yazın gelebilir yanıma vedalaşırken de zaten " kusura bakma da ben senle vedalaşmıyorum, sen geleceksin ben gelecegim, daha çok görüşecegiz biz, hiç de vedalaşamam " dedi, bu bile bana yetti

Ya tutmuyorsa tutup tutmadigini nerden anlayacagim

Oooooo
Olaylar olaylar
Hadii hayirlisiii :)

:)) vuvv buu bile yeter kiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…