Gizem'li Muhabbet Topiği :)

peluş alacam lan :KK70:
sonra evlenince canlısından alırım sana evinizin balkonuna koyarsınız :KK69:

Askerimşn tavşanı varmış küçükken babannesine bırakmışlar biyere gitmek için döndüklerinde tavşan ölmüş
Evimize alırsak o gelir aklına üzülür:KK43:
Sen peluş al en iyisi:KK1:

Canım o beni[/SIZE] bundan önceki değil de öncekinden önceki telefonum:KK53:
Yemin ediyorum ızdırap o telefon
Çekilen bir çile
Atılası lanet şey:KK1:
Allah seni o telefondan tez zamanda kurtarsın amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:KK19::KK19:

Sagol canim Aminn:KK9: :) duzeldi telefon normal sayfa gibi aciliyooo

Askerimşn tavşanı varmış küçükken babannesine bırakmışlar biyere gitmek için döndüklerinde tavşan ölmüş
Evimize alırsak o gelir aklına üzülür:KK43:
Sen peluş al en iyisi:KK1:

bizimde vardı tavşan iki tane, kocaman olmuşlardı babaanneme yollamıştık köye, ama ölmüşler sonradan söylediler :KK37: ama ben yine almak istiyorum :KK70: canlı alacam size de banane :KK52:

Sagol canim Aminn:KK9: :) duzeldi telefon normal sayfa gibi aciliyooo
Gözün aydın:KK1:
bizimde vardı tavşan iki tane, kocaman olmuşlardı babaanneme yollamıştık köye, ama ölmüşler sonradan söylediler :KK37: ama ben yine almak istiyorum :KK70: canlı alacam size de banane :KK52:

Kokar pire yaparsa döverim seniiiiiiiiiii
Onu büyütecez sonra biyerlere yollamak zorunda kalacağız üzülürüm ben ağlarım:KK43::KK43::KK43:

Gözün aydın:KK1:

Kokar pire yaparsa döverim seniiiiiiiiiii
Onu büyütecez sonra biyerlere yollamak zorunda kalacağız üzülürüm ben ağlarım:KK43::KK43::KK43:

:KK70:
balkonda kalır ya kokmaz, ona güzel bi kulube gibi bişey buluruz öyle yaşar gider :KK9: benimki hiç kokmaz heralde malum sebepten :KK52:
Not: diyecektim ki tavşan yıkanmıyormuş, ölürmüş yıkanınca :/ en iyisi bundan alalım $68351483by1.jpg en temizi :KK52:

X