Giyim konusu tranvalarim anneeeemmm

Bu ailenin evine bir günlüğüne kalmaya niye gidiyorsunuz ki? Siz de kaşınmışsınız. Başınız sıkışsa en son baş vuracağınız kişilermiş oysaki. Artık mesafe koyma ve ilişki sınırını belirleme zamanınız gelmiş.

Ah bu anneler benim annemde öyle.yeni doğum yaptım bugün 13.gunum.dun eşim şehir dışına çıktı illa annen yanına gelsin dedi.tabi ben istemedim biliyorum çünkü başıma gelecekleri illa beni üzecek bişey söyleyecek.neyse geldi daha lohusayim bütün gün bebeğimle uğraştım ister istemez üstüme rahat olan şeyleri giymiştim.bana sen böyle bakımsız olursan kocan sana bakmaz dedi.o kadar sinirlendim ki yani bu halimle daha yeni doğum yapmisim insan böyle mi söyler.bazen ben abartiyorum diyorum ama yok yani her ağzına geleni söylüyor.

Bunu normalde bir kadina özellikle annenin normal zamanda bile dememesi gerekirken lohusa kadina demesi gerçekten lohusa depresyonuna girmediysen gir demekle ayni sey gercekten anne baba abi abla teyze dayi kavramlarindan önce keske iyi insan olabilmeyi öğrensek

Çok üzülüyorum sürekli illa beni üzecek bişey söylüyor.sorsan senin iyiliğin için diyorum der,yaşli diye hep alttan alıyorum ama beni bazen gerçekten delirtiyor.lafa da gelse seni çok seviyorum diyip duruyor.

"Kocam bu kıyafetleri bana çok yakıştırıyor, hep böyle giyinmemi istiyor" de . Bu kafalar anca böyle susar gibi.

Siz bu kadar özenli davranırken onlar size hiç öyle davranamıyor farkındamısınız? Bileğim gözükse deliren bir annem vardı, başındakini de çıkar diye bağıran. Evlendim hatta çocuğum var. Geçen konusu geçti, benim kararım dedim. Eşim de ne isterse onu giyer dedi. Eşim savunduğundan beri ağzını açmaz.

Ayy ayni tartismayi bugün annemle yaşadık. En son patladım. Canım ne isterse onu giyerim yeter artık diye, o zaman şu altına giydiğin pantolonu çıkar tek tunik dolan dedi. İstersem öyle de yaparım dedim. Bunlar onların kendi din algıları, başkasının din algısı benim din dünyamı yönetemez. Bazen he he diyin geçin bazen de kibarca sanane deyin.

Yemin ediyorum benim ailem bu.Onlar böyle yaptıkça kıçımı açıp gezesim geliyr ve dedigin gibi dinden soguttular sanki kötü yola düşmüşum gibi tepki verir hâlâ kavgasini ederiz gram degismedi

Ağzından o. ç küfürü eksik olmayan babam da aynı böyleydi.
Saçım görünürse günahtı ama anamın bilmem neresine toplum içinde sokmalı çıkarmalı küfür edince ona günah değildi tabi hshshshs.
Dini kadının üzerinden yaşayan tipler bunlar.
Şimdi de arada 16 yaşındaki kızımı söyler ne zaman kapanacak diye.
Onun babası var, anası var diyorum.
Sanane diyorum açıkça aslında ama anlamıyor.

Bende hamileyim kizim olacak şimdiden laf derlerse nasil kükrerim düşünemiyorum

İnsanın bunlara inat açılası gelir. Çok b.ktan bir toplumumuz var. Sizin çocukluğumuz gibiy o kadar çok var ki malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…