Gitmeyen. ama bir türlü bitmeyen çilem evliliğim..

Bu sebepten boşanma kararı alınmaz. Birikmiş bagaj var belli ki. Biraz anlatın isterseniz. Geç kalınmış bir karar da olabilir, acele alınmış bir karar da.

Bu sebepten boşanma kararı alınmaz. Birikmiş bagaj var belli ki. Biraz anlatın isterseniz. Geç kalınmış bir karar da olabilir, acele alınmış bir karar da.
Anlatacağım da çok uzun hikaye .çokyorgun ve bıkkınım hiç sevmiyorum bu adamı.yani severek evlendim ama şu an sevmiyorum gerçekten o da beni sevmiyor.çocuklar elimi kolumu bağlıyor. Bu sebeplerden ayrılık olmaz diyen çok.ama ayrıl diyen de var.ayrılma diyenler psikologlar olduğu için genelde onlara güvendim.geri döndüm.ama ite kaka nereye kadar.

Çocuklarım benim yumuşak karnım.ne bileyim.onları azıcık dalgın düşünceli görsem hastalanıyorum kahrımdan.onları düşününce bile bir hüzün çöküyor üstüme.kahroluyorum sürekli kendimi eleştiriyorum suçluyorum.bazen sabrım taşıyor yanlış birşey yapıyorum.ceza ya da tehdit sonra 1 hafta kendime gelemiyorum.onlar için döndüm bu adama mutlu bir yuvayı hakediyorlar dedim.fedakarlık yapacağım dedim.ama içimde yok asiyim feministim.yani fedakar türk kadını ana olamadım beceremedim.ne olur biraz rahat olsam.çocuklarını öldürüp kendinide en son öldürenleri bile anlıyorum bazen.böyle birşeyi asla yapmam tabi acı çekmeyeceklerinin garantisini biri bana verse kurtulurum bu adamdan ama ya çok etkilenirlerse hayatları mahvolursa diye düşünmekten kahroluyorum.

Bir mucize olsa çocuklarım ve ben çok mutlu bir hayata adım atsak ve hiç pişmanlık yaşamasam.beni hiç sevmeyen zerre değer vermeyen bu adamdan kurtulsam ölse mesela.babanız öldü derim biter.

Bir mucize olsa çocuklarım ve ben çok mutlu bir hayata adım atsak ve hiç pişmanlık yaşamasam.beni hiç sevmeyen zerre değer vermeyen bu adamdan kurtulsam ölse mesela.babanız öldü derim biter.
Ne kadar dolmuşsunuz gerçekten kim cocuklarinin babası ölsün ister Allah'ım hayırla sonlandirsın inşallah pişman etmesin

Bence biraz sakin ol.. Kocan iki güne dayıyla kapışır zaten çok muhabbet tez ayrılık getirir merak etme..

Boşanma kararı değilde keşke biraz oturup konuşsaydın

Sakin olun. Siz sinirli oldukça eşinizde ters tepiyor. Güzellikle halletmeye Çalışın. Sizi suçlamıyorum sadece fikir sunuyorum. Yıpranmışsınız belli. Hayat yaşananlar yıpratıyor. Herkes birbirini idare ediyor yoksa ne evlilikler yürür nede dostluklar baki kalır. En doğru kararı siz verirsiniz ama sanki ayrılığı siz onaylamıyorsunuz çok. Çocuklarınız için üzüleceğinizi düşünüyorsunuz. Biraz sinirinize hakim olup güzellikle anlatın düşüncelerinizi. Ortak kararlar almaya gayret gösterin. Yapıcı olun anne baba olarak. Yinede sizin yaşadıklarınızı kimse bilemez.

Anne ve babasının birbirlerini sevmediğine şahit olan çocuklar , ilerde ciddi pskolojik sorunlar yaşıyor.
Boşanmak , sanıldığının aksine çocuklar için daha az hırpalayıcı bişey.

Gerçekten sevmiyor ve sevilmiyorsan devam etmenin hiçbir mantığı yok. Sonra o cocuklar sevgi yerine başka şeyler de arıyor mutluluğu.
Ama sizinki şuan öfke. Önce bir sakinleşin sonra düşünün. Dayı mevzusunu çok uzatma. Güler yüzlü olmaya devam etmeye çalış. Çok zor ama biraz ikiyüzlülük yapmak zorundasın. Yuvanı bozarken 10 kere düşün. Çünkü çocuklarla yeni hayat zorlayabilir sizi.
İyi sanşlar.

Evet çok öfkeliyim bu doğru.öfkemin geçmesini bekleyeceğim.ama evden taşınacağım.çocuklarımı alıp gideceğim bu hafta sonu.evi satılığa çıkardım yine.yine diyorum bunu daha önce 3 kez yaptım.üçündede çok ciddi müşteri çıktı ve istediğim parayı verdiler ama eşim beni ikna etti satıştan vazgeçirdi.ev benim üstüme kredisini ben ödüyorum.ama eşim asla çıkmadı evden hep ben çocuklarımı alıp çıktım.uzaklaştırma aldım mahkemeden .çıktı ama kapıdan kovdum bacadan girdi.karakolluk olduk kaç kere.
Bana köpeğin olacağım affet diyen adam şimdi bana söylemeden dayısının kızını götürmeler falan.dün bana diyorki koşa koşa gideceğim boşanmaya.

İlişkiniz tamamen laçka olmuş. Ne sevgi ne saygı kalmış. Üç kez mahkemeden dönülmüş. Aynı su ile üç kez yıkanmışsınız. Yapmayın kararınızı verin ve arkasında durun.

Dayısının kızı atlayıp otobüse gidemiyorsa nasıl yaşayacak başka memlekette ? Ağır eşyası Vs var ise babası götürsün.. İmkan yok ise parça parça kendi götürsün. Herkes geçti bu yollardan kimseye yük olmadık.. İlla eş kişisi götürecekse dayı versin benzin parasını, yorulma parasını.. Millet birinde araba olunca kene gibi yapışıyor, sanırsın bedava araç

Madem boşanma kararı aldınız, o dayıyı o dayının karısını o dayının kızını arayıp ağzınıza geleni söyleyin. Yuvamı yıktınız kına yakın diye

yapmayın Allah aşkına, evlilikte sorunlar varsa bunlar iki taraflıdır..Siz çok mükemmel birimisiniz acaba...birde eşinizi dinlemek lazım...ayrılmak kolay ama, tek başına 3 çocuğun sorumluluğunu almak okadar zorki...ergenliğe geldiklerinde neler yaşatacaklar, Allah bilir...analı- babalı öksüz bırakıyorsunuz 3 evladı...ayrıldığınızda, musmutlu bir hayat sizi beklemiyecek bunu bilin..eşiniz olmasada, başka promlemlerle boğuşacaksınız...bu dünyada mutlu bir hayat yok, 7 milyar insan varsa, hepsininde sorunları var..eşinizle geçen günlerinizi inş. mumla aramassınız...bir büyüğümüz vardı kadın, 7 kere evlenmiş, herkese akıl verirdi, sakın ilk eşinizi bırakmayın derdi...ön teker nereye, arka teker oraya derler...

Tabiki ikimzde insanız ve mükemmel değiliz.ama anlaşamıyoruz.arkamdan iş çeviriyor resmen.ben ona diyorum neden benim neden son dakika haberim oluyor kızı götüreceğinden diyorum.ne zaman karar verdin diyorum.geçen hafta diyor.yani ortada bir yanlış var ve kabul etmiyor.ben ona söylemeden danışmadan kızkardeşimi otogardan almaya bile gitmiyorum.bana diyorki ananan hastane yattığında kafana göre ziyarete gittin bana sordunmu.ikisi aynı şeymi allah aşkına.bana çocukların vebali boynuna zaten bende seni istemiyorum. Çocuklarım için bir aradayım diyor.böyle evlilikmi olur.zaten sizin gibi gözümü korkutanlar yüzünden ayrılamadım ben.ama deneyeceğim.yaşamadan bilemem.size de burda söylerim sonucu.allah utandırmasın ne diyim.

Arkadaşlar belki bana kızacaksınız ama arabayı ben aldım kredi çekip.evide ben aldım.arabanın benzinini ben koyuyorum ben kullanıyorum hafta içi hafta sonları alıyor bazen.yani bana bi zahmet sorması lazımdı arabayla dayımın kızını okuduğu şehre götüreceğim diye.tabiki hayır diyecektim çünkü onun böyle bir lüksü yok zaten benimde yok.şimdi bana diyebilirsiniz adamı paranlamı satın aldın bu lafı bile duydum en yakınlarımdan hem de evet maalesef öyle olmuş galiba adam beni sevmiyor kesin ayrılalım dediğimde pazarlığa başlıyor yok nafaka vermem çocuklara yok eşyalardan şunları isterim yok arabayı ver şu kadar para ver evi satmadan boşanmam.canımdan bezdim valla param olsa verip kurtulacağım.evdeki eşyaları bile ben aldım.sorun değil.ama adam beni sevse saysa razıyım yani

Hayırlısı olsun ama sizi dibe çekmiş bu adam boşanırsanız ev ve arabada hakkı olacak mı o ne yaptı kazandığı parayı şimdiye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…