gitmekmi zor kalmakmı??

ben de hiç mutlu değilim ama mücadele ediyorum.henüz pes etmedim.ama ne bileyim acaba etmelimiyim dozu kaçtımı artık bilmiyorum.bakın eşim işten 6 da çıktı eve gekdiğinde ben banyodaydım.çıktı 5 dakak içinde spora.ordan çıkıp maç izlemeye gitmiş saat 9.30 hala evde değil herzaman ki gibi .
acaba ben ne yapmalıyım.ha.

canım ama hep mutsuzum diye düşünmesen belki eşinle çok mutlu olacaksın olaylara birazcıkta olsa pozitif bak lütfen...

konuşmalısın bence..neden beraber vakit geçirmediğinizi sormalısın..yoksa sende benim gibi artık bi sorun olduğunda konuşmaktan kaçıyomusun..hani insan bakıyo hiçç bişi düzelmiyo ya..en iisi konuşmamak ne gerek var diyosun.ooof evlilik zor iş valla..

gıtmek cok kolayyyyyyyyyyyyy benceee kapıyı vurup gıdersın haaaaaaaa gene aynı seylerı yasamazsın dıyemem gelen gıdenı aratır dıye bosuna dememıslerrrr bence KALMAKdaha zorrrrrrrrr kalıpda dayanmakkkkkkkkkk

yarennkara yazilarini okurken sanki kendi konumalarimi dusuncelerimi okur gibi oldum sanirim ayni burctan olmamizdan kaynaklaniyor... bende de ayni durum tartismadan sonra ben acaip sovuyorum ve kendime gelmemde zor oluyor,bende tartismamda kirici sozler soyleyebiliyorum ve rahatliyorum, bizimde anlasamadigimiz konu herseyini paylasmamasi,isterdimki herseyini anlatsin bana,anlatmiyormus cunku anlattigi seyleri yuzune vuruyormusum... o kova ben akrep iki zit karakterler bakalim sonumuz nolcak.. evleneli 2sene oldu,onu taniyana kadar benimde ilk senem kolay gecmedi,bence sende hemen pes etme,korkaklar kacmayi tercih eder,sen biraz sans ver ikinizede sonrasini zaten zaman gosterir...

bende evlenmeyi dusunmezdim,bende bazen cek git kendine ayri b hayat kur diyebiliyorum bende bazen onu incitmek adina mutsuzum dedigim olmustur yaa bu kadarmi benzer olur sozler yaaa :Roflol: ama bi akrep kadinindan vazgecmek zordur yerimseniben o yuzdende bizim tartismalarimiz hep sonunda tatliya baglanir esimin sayesinde :asigim: ama ben yinede bazi seyleri unutamiyorummm klava:

çok haklısın scorpi..akrep burcu kadınında şeytan tüyü var galiba..erkekler kola kolay vazgeçemiyo.ve malesef akrep kadını unutmuyo hatalarını..yüzüne vuruyo sonradan..benim eşimde koç burcu..zıtlık var aslında aramızda bi arada tutan sevgi,aşk..eşimi çok seviyorum ama hatalarını da unutamıyorum..o yüzden tartışınca esiyo bazen bana giderim diyorum.gideceğimide biliyo..şakam yoktur..bu ara iiyiz allahtan..

oo sizde baya zitsiniz,aslinda akreplere en uygun es balik ve yengec,onlarda bizim gibi su grubundan ve bizim gibi cok duygusallar... ben buna kader kismet diyorum,bak ne kadar cok ilgilendigim halde burclarla yinede bana zit olan bir burcla evlendim cunku esimde aradigim ozelliklerin cogu vardi... ama sana tavsiyem esin olsa dahi ona cok baglanma,mesafe tut ve duygularini idare etmeyi ogren bu isimize yarayacaktir yerimseniben Allah bozmasin tatlim araniz iyi olsun !

sağol cnm..balık burcundan bana eş olmazdı ama ünv.sevgilim vardı.3 yıl sürdü..balık burcuydu..çok zordu onula anlaşmak..ben ancak o kadar dayanabildim..bitti sonunda...duygularım kontrolüm altında artık..ondan ders aldım çünkü..benim de aradığım bi çok özellik eşimde vardı ama bana uygun bi burç olmadığının da farkındaydım aslında..sanada mutlu bi evlilik diliyorum.akrep kadını zor kadın birass dimi?*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…