gidiyorum

asel06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
358
2
49
:a015:vazgeçtim ugraşmıycam gebelik için artık ganaphone kullandım olmadı bida kullandım olmadı klomen içtim olmadı ot içtim olmadı dogal dedim olmadı bide hiiiç bişeyi deniycem bu ay beni burda göremiyeceniz uzak durim birazda kafam boş olsun hoşçakalın kızlar duanızı eksik etmeyin:çok üzgünüm:

canım yaşın kaç ki bu kadar umutsuzluğa kapıldın eğer daha gençsen biraz zamana bırak dediğin gibi buralarda olmak belki strese iyice sokuyordur uzaklaş bebek fikrindende uzaklaşırsın belki.Dualarım seninle olsun tez vakitte umutlarına kavuşursun inşallah.

allah bize sabır versin yaa moralini bozma herşeyin bir zamanı var demekki bizler beklicez bebişlerimizin gelmesini inş:a015:

valla arkadaşlar bende bebek istiyorum hatta acele etmiyordum ne zaman olursa diyordum ama bu siteye takıldığımdan beri stresli oldum ya her sayfada bebği olmayanların üzüntüleri stresleri banada geçti bende etkilendim bence arkadaş biraz uzak durup rahatlasın ama tekrar buraya gönsün :)

bencede uzaklasin rahatlasin oyle seyler okuyorum ki cok uzuluyorum.ama her zaman halimize sukretmek lazim beterin beteri var.allah herkezin gonulune gore versin.

bence senin sinirlerin bozulmus arkadasim Allah sabir versin kolay bisey degil...ama bu kadar pes etmemeliydin,umut her zaman vardir...Allah im hic unmadigin bir anda bebegi kucagina verir sen de bu gunleri haytirlayip gulersin...

Yine de sen bilirsin...Allah im en kisa zamanda anne olmayi nasip etsin sana insallah...ve isteyen herkese...

canım arkadaşım sana katılıyorum bence çok faydasını görüceksin buna inan.Bende 1 haftadır gebelik bölünmedi konuları okumuyorum,topiklere devamlı katıldığım topiklere katılmıyorum etkilenmemk için,ben bayağı faydasını gördüm.Artık hiçirşey umrumda değil kendimi yiyip bitirmişim bu zamana kadar.olursada olur olmazsada olmaz.umrumda değil bu ay ve diğer aylar üzülmek istemiyorum .Eşimde sorun var ve her ay denediğim macun ve keçiboynuzu vermiycem,bende yumurtlama günü saymıycam,ateş ölçmeyi bıraktım,ve bendeki en büyük gelişme eşimde farketmiştir ama bana bahsetmedi(1 haftadır evde çocuk ve hamilelik ile ilgili hiçbir kelime ağzımdan çıkmadı.)Kızlar gereksiz yere eşlerimizde strese sokuyoruz,buna benım hakkım olmadıgını düşünüyorum.Herşeyin başı sağlık sağlığımız ve huzurumuz olduğuna şükretmeliyiz.Verecek rabım her koşulda vericek bebeklerimizi,sadece ol demesi yeterli.Bizlere düşün görev SABIR Sabırlaaaa beklemek vakti geldiği zaman herşey olucak .Allahım bu bekleyişte hepimize sabır versin

Son düzenleyen: Moderatör:
ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAK VERİYORUM..GERÇEKTEN GÜN GELİYOR..BURDAN ANLAŞILMIYOR AMA ARADA DEPRESYONLARA GİRİYORUZ MUTLAKA..BUNDAN KURTULMANIN YOLUDA DİNLENMEK BU KONUYU DÜŞÜNMEMEK VEYA BURAYA GİRMEMEK...

BEN AÇIKÇASI BAŞKALARININ YAŞADIKLARINDAN VEYA ZORLUKLARINDAN ETKİLENMİYORUM...HEPİMİZİN ALIN YAZISI FARKLI..KİM NE YAŞAR NE ZAMAN YAŞAR BİLİNMEZZZ....EVDEDE BU TARZ KONULARI AÇMAMAYA ÇALIŞIYORUM...

SARKADAŞIM SANADA TAVSİYEM ANLADIĞIM KADARIYLA HARAB OLMUŞ YIKILMIŞ BİR VAZİYETTESİN..EN İYİ YOLU KENDİN SEÇMİŞSİN..BU DÜŞÜNCEYİ KAFANDAN ATIP DİNLENMEK...HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ İÇİN

evet hak veriyorum sonuna kadar. ilk zamanlarda bende benzer durumdaydım. ama baktım resmen psikolojim bozuldu şimdi eskisi kadar kafama takmıyorum. uğraşacak farklı alanlar edindim. dekorasyona verdim, puzzle yapmaya verdim, yemek yapmaya, gezmeye tozmaya verdim kendimi. şimdi içim daha rahat saç baş yolmakdansa kendinizi farklı şeylere verin. gerçekden insan çok etkileniyor kendini dinledikçe.

git be güzelim
belki hamiş olup aramıza döner süpriz yaparsın
git kafanı dağıt

elbette karar senin..bunu önce belirtiyim..
ama burda 3 çocuğunu kaybeden anne adayları var.yada yıllardır bebek sahibi olamayan 9-10 senelik evli kadınlarımız var..
ben 1 yıl üzerine sahip olduğum bebeğimi kaybettim karnımda..bir çok örnek verebilirim sana..
bizler istediğim olmadığında ordan çekip gidersek bu sitede kimseler kalmasın ozaman.amaç destek olmak,sıkıntımızı atmak.anne olanlara yada anne adayı olup bu yüce mertebeye ulaşanlara,anne olamayanlara,uğraşanlara destek olmak yol göstermek..kendi dertlerimizi de paylaşarak rahatlayabilmek..
ben çocuğum karnımda öldüğünde kendi topicime yazarken;hamile olduğunu öğrenen arkadaşlarımada yazıyordum hayırlı olsun diye..o zaman hyazmamalıydım..benim çocuğum yok çünkü ve acım büyük..
diyorum ya karar senin..ama bu sayfa insanı strese sokmaktan çok birşeyler katıp,hergeçen gün bilgibankasına birşeyler katmakta..
sevgiler..

canım ya pes etmek yok.oo biz neler kullanmadıkki.klomen,gonaphone halada devam ediyorum.4 yıldır kullanıyorum bunları.onlar olmazsa iğne var.ondan sonuç alınıyor.ümitlerimizi kaybetmek yok.allahım hepimizi deniyor.allah sevdiği kulları denermiş.bizde alıcaz bebişlerimizi.rabbim nasip etsin tüm istiyenlere.

yüreğinin götürdüğü yere git. içinden ne geliyorsa onu yap arkadaşım. umarım meleğin sana tez zamanda gelir.

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım umarım en kısa zamnda bebeğini kucağğına alırsın ve bizmle mutluluğunu paylaşırsın:a015:

evet meğerse sadece kendimize itiraf edemiyormuşuz bende aynı fikirdeyim hatta 2 hafta önce yaşadım bir pazar uyuandım ama ne uyanma doru dürüst uymamışım bile neden acaba sabah kalktığımda ateşim kaç olacak diye saat geçecek diye bir uyandım 2 bir uyandım 3 bir uyandım 5 dedim ki ben kafayımı yedim yani o kadar çok ona takılmışım ki uykularım bölünür hale gelmiş aynaya baktım sen ne yapıyosun dedim allaha şükür hiçbir problemin yok sağlıklsıın eşin sağlıklı ne yapıyorum diye sordum kendime aslında o günden bu yana daah rahatım yani sabah ateş falan aklıma gelirse ölçüyorum başkada bişey yapmıyorum hatta çok doğru buraya her girişimde elimde olmadan okuyorum eşim zaten kızıyor çok takılıyosun diyo o bundan kurtulmam için hafta sonları 2 günlük planlar yapıyor bende artık takmamayı düşünüyorum daha çok stresss belkide kendimize zaarr veriyoruz

bende bu ay kafama takmayı bıraktım artık geçen ayki stresten hala adet olmadım kızlar burda hamiş haberlerini duydukça çok seviniyorum ama bi yandanda çok umutlanıyorum benimde olucak bu ay diye sonuç hüsran o yüzden tamamen attım kafamdan allah en hayırlı zamanı bilir adet söktürücü falanda almıyorum o da canı ne zaman isterse o zaman olsun yeeter ya her ay aynı tantana kendimden sıkıldım artık boşverin gitsiiiiiin eninde sonunda bi gün olucak ne diye kendimizi parçalıyoruz biz böyle yapınca oluca varsada olmuyo siteye de fazla girmiyorum artık hamiş olunca haber vermek için girerim en iyisi bu allahhepimize nasip etsin en yakın zamanda inş

bende bebeğimi kaybettim ama genede giriyodu siteye ve hamile olanların seviincini paylaşıyodum onlarla baktım artık bunalımlara giriryorum neden çocuğumu kaybettim bi daha ne zaman olucak diye o yüzden fazla girmemeye çalışıyorum artık fazla dediğim de iki günde bi takılyıorum önceden her saat başı giriyodum allah sana bana ve bizim gibi acıları yaşayanlara sabırlar versin arkadaşımsenağlama

evet bazen hepimizin böyle dibe vurdugu zamanlar oluyor....belki bu durumu hemen atlatıyoruz bazen uzun sürüyo.sonuçta olan bize oluyor psikolojik açıdan yıpranıyoruz hayattan zevk almıyoruz herşeyi bebeğe bağlayıp hayatı kendimize zindan ediyoruz....istediğimiz olmadıgı için kendi kendimizi yiyoruz.....benim hayatta hemen hemen her istediğim hemen oldugu için bu bebek meselesini uzun zamandan beri beklediğimden dolayı hayata karşı farklı başlamaya başlamdım....sabır sabır allah hayırlı sağlıklı evlat versin..allah vereceği zamanı bilir......herşeyde bir hayır vardır buda bizim için bir sınav.....inşallah en kısa zamanda allah hepimize sağlıklı evlatlar verir.canım kararına saygı duyuyorum sen daha iyi bilirsin.....

valla bende aynı fikirdeyim.bi süre bende ara vermeyi düşünüyorum.biraz dolaşıcam,kitap okuyacağım,sinemaya gideceğim kafayı takıp strese girdikçe daha fena oluyorum.hergün saatlerce internette gebelikle ilgli şeyler okuyup araştırıyorum.oynatıcam valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…