geyik burada :)

bıktım krizantem valla dr a gidiyorum çocuk için yumurtam çatlamış testim normal,eşim okey oynamaya gidiyo bende mesaj attım çocuk istemiyorsan bari özel dr a para harcatma git arkadaşlarını hallet diye 30 yaşını geçtim daha ne beklicem yaaaaaa.sorsan lafta hep istiyor çocuk yeteeer aarttıık yaaa.küçük çocuk gibi yanımda trip atıyo bide sen trip attın diyo.

Off bu erkekler insana kafayi yedirtir ya bebek icin ugrasiyorsun be adam ne isin var okeyle senin ara gelsin ya valla sinirlendim

daha sıvılaşma için bi spermiyogram yaptırması lazım bitanesini güç bela yaptırdık.hastaneye gelince test veremiyo.sanki spermini parayla istiyoruz. valla evlenceğime sperm bankasına gidip hamile kalsam bu kadar başım ağrımazdı.

Off bu erkekler insana kafayi yedirtir ya bebek icin ugrasiyorsun be adam ne isin var okeyle senin ara gelsin ya valla sinirlendim

Bu biraz sert oldu sanki kız sakin ol
bir kere olsa neyse de illa ergenler gibi davranıyo.gerizekalılık bedava.şemsiye açmış Allah akıl dağıtırken eskiden ağlardım sinirimden bu hallerine boğasım geliyor şimdi.çünkü bıktım 2 yıl harabe evi bekledim evi tadilat yaptık çocuk istiyorum.gidip 15 yaşında kızanla evlenseymiş hayatını yaşamamışsa

Bebegi sen mi istiyon kocan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…