geyik burada :)

Benimkide sevmiyor ama bebiş bize surpriz oldu eğer surpriz 1ay daha geç olsaydi bir şekilde bulucam demişdim ama surprizin buğuyu geldi şimdilik :)))
BeniMki seviyoda bakimi zr biyerde e bide asilari falan hep masraf o yuzden 2 tane yetti 2 3 sene sonrada bebis yaparim oooohhh tadindan yenmez ..

İviiit inşAllah hayirlisi olur tatlim :*
inşallahhh canım benim

Duğunde derdin kedi mi?? O duğunde ben varsam zaten kedileri kaçiririm getirme kiZ helçinn
gelinliğimlen kedi sevicem ben ama yavru kedi olsun büyükleri öyle kucaklayamıyorum

Hmmm disarda biraz huysuzlar ama ev ziyaretine gelirsem getiririmm :))
Benimkiler evden disari cikmiyolar :)
çeyizlerimi görmeye getir o zaman

BeniMki seviyoda bakimi zr biyerde e bide asilari falan hep masraf o yuzden 2 tane yetti 2 3 sene sonrada bebis yaparim oooohhh tadindan yenmez ..
Ay ne guzel işte bebişle taniştirirsin kedileri yabancilari hep izledim bebişi hastaneden getirince ilk yaptiklari evcil hayvanlariyla tanistiriyorlar inan oyle bir koruyorlar ki internet izlemediysen izle çok duygulu :))) yaa ben de isterdimmm ama kismetttt

Izledikce cocukuk dogurasim gelio

MAaalesef elimde bunlar var sana kizimi veriirrim o biraz uysal bu resimdeki oglum biraz asi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…