geyik burada :)

İstanbulda trafik hep olur mu kuzum merakımdan soruyorum yoksa arada mı başınıza geliyor? :cool:
Belli saatleri var mesela saat 17:30 18:30 arası berbattır haftaiçi çünkü iş çıkışı okul çıkışı.
Haftasonu da pazar günü her daim berbattır millet gezmede çünkü:KK70:
Bir de haftaiçi sabah 7:00 ile 8:30 arası kötüdür ben o yuzden saat 9:30 gibi evde çıkarsam bir saat trafikte kalmaktan kâr ederim :KK70:

Belli saatleri var mesela saat 17:30 18:30 arası berbattır haftaiçi çünkü iş çıkışı okul çıkışı.
Haftasonu da pazar günü her daim berbattır millet gezmede çünkü:KK70:
Bir de haftaiçi sabah 7:00 ile 8:30 arası kötüdür ben o yuzden saat 9:30 gibi evde çıkarsam bir saat trafikte kalmaktan kâr ederim :KK70:
kısacası iş ve okul saatleri berbat o_Oburada bile azıcık beklese araba deli oluyorum orada olsam katlanamam herhaldeo_O

Kız evlilik alışverişindemiydin yoksa:KK15::KK54:
İyiyim bende nolsun canım aynı tas aynı hamam:KK53:
cumartesi acayip yoğundu işlerim bugüne bile kaldı çıkışta nişanlımla buluştum yatak odası bakmaya gittik gez gez gez saat 10 da evdeyim pazar zaten ayrı bi terane düğüne gidicektim izin vermedi kavga ettik ota b.ka kavga ediyoz:KK53:

cumartesi acayip yoğundu işlerim bugüne bile kaldı çıkışta nişanlımla buluştum yatak odası bakmaya gittik gez gez gez saat 10 da evdeyim pazar zaten ayrı bi terane düğüne gidicektim izin vermedi kavga ettik ota b.ka kavga ediyoz:KK53:
Aferin çocuum yiyin birbirinizi bu günlerin tadını çıkarmak tatlı heyecanını yaşamak varken:KK12::KK19:

X