geyik burada :)

ben trip atmıyorum çok alttan alıyorum diye böyle yapıyor zaten çok saçma şeyleri büyütüyr çocuk gibi

alınmadım bebeğim durgunum bugün sadece. canımı sıktı ya gerçekten dün gece ağlamaktan çok geç yattım moralim çok bozuk
Düzelir canım merak ettim harap etme kendini bırak o ağlasin sen niye ağlıyon

İyi sen cevap vermeyince hırsını alamayıp daha da söylenmemiş beterin beteri var:p:p
zaten çok sinirlendi ben cevap yazsam bitcek yazmıyorum daha daha yazıyo alamadı hıncını yazma yazma bende sana yazmıcam diyip dahada yazıyo :KK70:
Düzelir canım merak ettim harap etme kendini bırak o ağlasin sen niye ağlıyon
senin diyo beni üzmeye ne hakkın var fln bunu derken bana saydırıyo erkek işte ya az ince düşünse böyle olmıcakta..

zaten çok sinirlendi ben cevap yazsam bitcek yazmıyorum daha daha yazıyo alamadı hıncını yazma yazma bende sana yazmıcam diyip dahada yazıyo :KK70:

senin diyo beni üzmeye ne hakkın var fln bunu derken bana saydırıyo erkek işte ya az ince düşünse böyle olmıcakta..
Benim nickin altinda ne yaziyor canim bi baksana :KK66:

ben trip atmıyorum çok alttan alıyorum diye böyle yapıyor zaten çok saçma şeyleri büyütüyr çocuk gibi

alınmadım bebeğim durgunum bugün sadece. canımı sıktı ya gerçekten dün gece ağlamaktan çok geç yattım moralim çok bozuk
Bozma moralini bitanem, erkek iste... Inan hepsi ayni, hic biri bizim kadar düsünceli degil. En nazik adamin icinde bile bir odun gizlidir :)

E-brulim E-brulim beğenip kaçıyor musun :-)
Güzellik abidem nasılsın?
Bitanem benim :KK60: güzel yürekli arkadasim ♥
iyi diyelim iyi olalim... Sen nasilsin? Meyram nasil oldu?

X