geyik burada :)

Çok geçmiş olsun gülüm ne ameliyatı kiii(

Kulak ameiyatı ama kritik azck bide yaşıda var çoookkk sıkıntılıyım anlayacağınnn okuyabilecek olan arkadaşlarım YASİN okuyabilirmisiniz annem için lütfen Denas14__ kkrizantem mahperi hatun @Papatya gelini @Ravzatugba E-brulim pofu silemm @Sedef-armina @Tugcenazz Vatanseverr _HaRika_ -Piraye @avucdolusudua BilgecaNene @BukreVera E efecikim Feraceli Eses07 firdevscansu fyzanur gizemliafra hammurabla I iklimim123 kızlar varsa etiketleyemediklerim unuttuklarım aklım yerinde değil etiket yapabilirmisiniz

Tabiki canım benim okurum elbette Rabbim acil şifalar versin sağsalim girip sağsalim çıksın... Duamdasın canım. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Rabbim acil baki sifalar versin gülüm elbette okuruk dualarimiz sizinle:*

Canim 2 gün önce tüm hastalarimizin sifa bulmasi icin yasin okudum. Adetli olmasaydim yine okurdum.
Rabbim acil sifalar versin, annecigin insallah eski sagligina kavusacak.
Dualarim sizinle ♥

Tamam hayatım okurum Rabbim şifa versin

Rabbim acil baki sifalar versin gülüm elbette okuruk dualarimiz sizinle:*
Allah razı olsun çok teeşekkür ederim
Canim 2 gün önce tüm hastalarimizin sifa bulmasi icin yasin okudum. Adetli olmasaydim yine okurdum.
Rabbim acil sifalar versin, annecigin insallah eski sagligina kavusacak.
Dualarim sizinle ♥

Teşekkür ederim Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin ... İnşallah sıkınsız çıkar

Benimde bi haftam kaldı
Az kalmış
Ağrı mı oluyordu hep. teşekkür ederim bu arada benim sökülene kadar ağrım oluyr 2. sonrası iyi oluyorum

Kuşumm annemin ameliyatı varya yarın çok çok çokkk endişeliyim 5 saat ameliyatta olacak sonrası nasıl olur bilmiyorum nasıl durucam hala bilmiyorum o yüzden didiiiimmm...
ayyy çok geçmiş olsun bebeğimmm
ben de memnun oldum çook

Regl oldum ama dualarımdasın canım benim

Ağrı mı oluyordu hep. teşekkür ederim bu arada benim sökülene kadar ağrım oluyr 2. sonrası iyi oluyorum
evet canım ağlıyodum acıdan ağrıdan hatta eşim ilk ay beni öyle görünce korkmuştu zavallım evde bi oraya bi oraya koşturuyodu napıyım ben şimdi diye
tabi sonra bir doğum yaptım ve adet ağrısının aslında hiçbişey olduğunu gördüm
tabi doğumda bi kaç saat belki yarım gün sancı çekiyosun doğduğu an herşey bitiyo ama benim adet dönemimde 3. güne kadar iğne ve ağrı kesicilerin etkisi geçtikten sonra yine başlıyodu. fena fena
adet ağrısı çeken kızlar , evlenin kızlar. bol bol evlenin bol bol çocuk yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…