geyik burada :)

daha sütten kesilmedi mi kuzum benim çok kısa sürmüş annem 4 ayda çekildin diyor naptıysa olmamış
Az emmişsin kız soğudun heralde :)
Süt olduğu müddetçe devam. Dinen de 2 yaşına kadarmış. Meyra şuan hiçbişi yemiyor ana öğünü anne sütü. Yani herşeyi yiyor ama 2-3 kaşık... Bizimki emme hastası.

bilmiyorum ki çekilmişim annem diyor cins bir bebektin emzikte almamışım ağzıma bala batırır verirmiş balı emip emziği atarmışım geri Meyra mı ismi ne güzelmiş öyle

bilmiyorum ki çekilmişim annem diyor cins bir bebektin emzikte almamışım ağzıma bala batırır verirmiş balı emip emziği atarmışım geri Meyra mı ismi ne güzelmiş öyle
Evet ya kimi bebek öyle emzik sevmiyor.bende emmemişim. Meyra da emmedi. Büyük rahatlık diyorlar ama göremedik o rahatlığı onun emziği meme:) sağol tatlım:))) beğenmene sevindim.çok kullanılan bir isim değil, parıldayan ışokmış anlamı

inşallah bir bebeğim olursa benimki sever emzik bana çekerse vay halime çok güzel cidden anlamıda bir o kadar güzelmiş beğendim gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…