geyik burada :)

uyukluyorum kız bir yandan öksürüyorum çok sinir bozucu bir haldeyim
sen napıyorsun?
Geçmiş olsun canım, pastil at boğazın yumuşasın farenjit falan mı var sende? Boğazını kuru tutma, sıcak içecekler iç. Bal karabiber karışımı vardı onu da bakabilirsin internetten, mevsim geçişi sıcak zannediyoruz ama havalar soğudu. Hele gece de soğuk ama uykuda anlamıyoruz sıkı giyin..
Ben de sere serpe yatıyorum:)))

doktora gitmedim de belirtiler var gibi tabii doktor demeden var diyemem :) hiç farkında değilim hava bana sıcak geliyor evdekiler soğuk diyor benimde gözler kapanmak üzre ilaç içtiğimden sürekli uyuyorum

doktora gitmedim de belirtiler var gibi tabii doktor demeden var diyemem :) hiç farkında değilim hava bana sıcak geliyor evdekiler soğuk diyor benimde gözler kapanmak üzre ilaç içtiğimden sürekli uyuyorum
Tamam işte soğuktur hava. Sen biryerden üşütmüşsün haberin yok kız, artık yaz değil sıkı giyin terliyorum çok sıcak falan deme. Terli halde üstünü çıkarırsan hastalığa davetiye :) ben de öyleydim önceden ama akıllandım artık sen de akıllan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…