geyik burada :)

Kendi profiline tikla orda sag tarafta kara liste diye bisey var oraya tikla girursun
Sağ ol tatlım :-*

Bakari smdi kuzum aynen kalbimiz bir ♥♥ ALLAH iglik versin şekerim bendende iyidr çok şükür ne olsun gun bitirmece btsnde askerm gelsn artk:))
Amin cümlemize bitanem :) az kaldı, 1 ay sonra hiç ayrılmamak üzere berabersiniz Allah'ın izniyle :)

Sağ ol tatlım :-*

Amin cümlemize bitanem :) az kaldı, 1 ay sonra hiç ayrılmamak üzere berabersiniz Allah'ın izniyle :)
INSALLAH kuzum yaa cok heycanlym inan 11ay nasil gecti anliyamadm zor gecti ama sukurler olsun ki bitiyor:) iyiki varsn senin tesellilernide asla unutmam kahrmi cektn o kadr iyki varsn balim:) ♥♥♥

INSALLAH kuzum yaa cok heycanlym inan 11ay nasil gecti anliyamadm zor gecti ama sukurler olsun ki bitiyor:) iyiki varsn senin tesellilernide asla unutmam kahrmi cektn o kadr iyki varsn balim:) ♥♥♥
Hasret zor... Kavuşmak da aksine. İnşallah bu son ayrılığınız olur gülüm Estağfurullah, utandırıyorsun ama beni. Insan kardeşinin kahrını da çeker, derdine de ortak olur

Hasret zor... Kavuşmak da aksine. İnşallah bu son ayrılığınız olur gülüm Estağfurullah, utandırıyorsun ama beni. Insan kardeşinin kahrını da çeker, derdine de ortak olur
Aynen çok zor hasretlik gorememe o kadr ay zor geldiki kuzum ama sukurler olsun sayende sayenizde canimi skmadm bekledm sabrettm.sonunda gülen ben olacam INSALLAH :) kardesim benim inan gercekte bnm kardesm dedgm sayili insan vardı artk onlarda yok ilk soralarda kardesm olark fdliyorsun dostum sırdasm iyiki varsn kuzum benim :) ♥♥ her zaman yanndaym bende kardesm

Cok iyi olur canim benim kardesim yok zaten bir suru kiz kardes ne kadar guzel canim benim
Canım ablam yarın kendimi paketleyip sana göndereyim hani şu pastadan çıkan bayanlar oluyor ya onlar gibi sürpriz yaparım

Sabrının sonu selamet gülüm, Rabbim inşallah sizi kavuşturarak mükafatlandıracak. Ayrı kalmış olmanız da birbirinizin değerini daha iyi anlamış olmanızı sağlamıştır inşallah
Yüzün hep gülsün meleğim, ALLAH senden razı olsun

ALLAH binlerce kez razi olsun minik kuşum benimm ♥♥♥♥ ALLAH seninde yüzünü hel guldursun tatlm INSALLAH hep mutlu olursun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…