geyik burada :)

ya ağrıdan ığdır dağına gittiler opeasyon için 2 gün snra gelcm dedi merak etme tlfnu da goturmedi abisi aradı bu çocuk nerde dedi yalan söyledim ona üst devre olmuş telefon kullanamiyor dedim. .
kuzum benim her dağa gidene birşey mi oluyor kötü düşünme ne olur fırsatı olmamıştır hem bak birşey olsa kaç gün olmuş haberi gelmezmi Allah korusun yok birşey korkma Harikam

ya ağrıdan ığdır dağına gittiler opeasyon için 2 gün snra gelcm dedi merak etme tlfnu da goturmedi abisi aradı bu çocuk nerde dedi yalan söyledim ona üst devre olmuş telefon kullanamiyor dedim. .
Hemen kotusunu dusunme kuzum arayamadiysa vardir nedeni sonucta goreve gitti diyosun sıkma kendini

bekliyorum inşallah arar ben hiç alışık değilim her saat başı arardi.. ondan değil hala niye gelmedi diye telaş yaptim
her saat başı arardı ama şimdi biliyorsun ortalık iyi değil görevdedir o görevi bitsin seni mutlaka arar dediğim gibi birşey olsa haberiniz olur mutlaka o yüzden sen hiç kötü düşünceler getirme aklına inşallah bu gece arar rahatlarsın sende:KK60:

X