geyik burada :)

[QUOTE="Denas14__, post: 42812423, member: iyiyim nolsun.sen niye kötüsün yah:KK43:
Bulantılar kusmalarım hiç geçmedi ki bazen kusmayayım diye aç kalıyorum af af :KK43:[/QUOTE]
Dediğim zeytinyağ kekik olayını yapıyor musun :-) valla çok iyi anlıyorum ben 9 ay öyleydim hiç geçmedi azalmadı doğumda bile istifra ettim. Allah kolaylık versin kardeşim.. Bol bol istirahat et

Bulantılar kusmalarım hiç geçmedi ki bazen kusmayayım diye aç kalıyorum af af :KK43:
Dediğim zeytinyağ kekik olayını yapıyor musun :-) valla çok iyi anlıyorum ben 9 ay öyleydim hiç geçmedi azalmadı doğumda bile istifra ettim. Allah kolaylık versin kardeşim.. Bol bol istirahat et[/QUOTE]
Ben zeytinyağ kekiği yapamıyorum çünkü kokuları midemi bulandırıyor ya :KK43: midemi bulandırmayan hiçbir şey yok ki :KK43: allah razı olsun canım çok sağol

Dediğim zeytinyağ kekik olayını yapıyor musun :-) valla çok iyi anlıyorum ben 9 ay öyleydim hiç geçmedi azalmadı doğumda bile istifra ettim. Allah kolaylık versin kardeşim.. Bol bol istirahat et
Ben zeytinyağ kekiği yapamıyorum çünkü kokuları midemi bulandırıyor ya :KK43: midemi bulandırmayan hiçbir şey yok ki :KK43: allah razı olsun canım çok sağol[/QUOTE] ama yemegini zı yiyin öyle olmaz kiii bebişiniz aç kalır öyle :KK43:

Ben zeytinyağ kekiği yapamıyorum çünkü kokuları midemi bulandırıyor ya :KK43: midemi bulandırmayan hiçbir şey yok ki :KK43: allah razı olsun canım çok sağol
ama yemegini zı yiyin öyle olmaz kiii bebişiniz aç kalır öyle :KK43:[/QUOTE]
Ben atlattım çok şükür bebiş 7.5 aylık oldu.. Darısı ravzamın başına :KK43:

Denas14__ Denas14__ canım çok sağol Rabbim razı olsun bende istiyorum yemek yemeyi, bende istiyorum fakat olmak ama olmuyor duanızı eksik etmeyin kızlar buna çok ihtiyacım var
_HaRika_ _HaRika_ canım kuzum inan bak az evvel bir lokma yiyeyim dedim ama geri çıkardım hemen işte öyle olunca da ağzına bir lokma koymak gelmiyor içimden. Korkuyorum bebeğe bişey olur diye ama işte yok mahvoldum ya. Af Rabbim tüm hastalara zorda olanlara şifa versin

Denas14__ Denas14__ canım çok sağol Rabbim razı olsun bende istiyorum yemek yemeyi, bende istiyorum fakat olmak ama olmuyor duanızı eksik etmeyin kızlar buna çok ihtiyacım var
_HaRika_ _HaRika_ canım kuzum inan bak az evvel bir lokma yiyeyim dedim ama geri çıkardım hemen işte öyle olunca da ağzına bir lokma koymak gelmiyor içimden. Korkuyorum bebeğe bişey olur diye ama işte yok mahvoldum ya. Af Rabbim tüm hastalara zorda olanlara şifa versin
anlıyorum geçer insallh ya :KK64:

X