geyik burada :)

Aynen bende çok ôzledm en güzel dônemler:)
ne güzel 3 ay tatil gitmesen kimse niye gelmedin demiyo :) gelde anlat şimdikileree bizede çok derlerdi hep kimseyi dinlemediğim için pişman oluyorum ben

lise çok zordu yaaaa
Zordu ama eğlenceliydi benim için en güzel dönemlermiş gerçekten :) kıymetini bilememişim

açık öğretim olunca aynı tat olmuyor çokomelim

oyy kuşuuummm benim bi arkadaşım da senin gibi söylüyo o da lise son sınıfın 2. döneminde okulu bırakıp evlendi şimdi yarım dönem için kaç tane ders çıkıyo önüne tekrar girmiyo sınavlarına

evde kendin çalışıyorsun herşeyden önce koca kitap bitmiyor ki Allah banada diğer açık öğretim öğrencilerinede sabır versin yemin ederim hiç kolay değilmiş bilemedim :/

evde kendin çalışıyorsun herşeyden önce koca kitap bitmiyor ki Allah banada diğer açık öğretim öğrencilerinede sabır versin yemin ederim hiç kolay değilmiş bilemedim :/
Aynı şeyi bende AÖF için diyorum 4 yıldır bi okulu bitiremedim 3. sınıfta kaldım en sonunda bıraktım daha devam etmiyorum :) yapabileceğim bi bölüm seçicem inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…