Geyiğin Gülleri

ya en son 2 ay önce yazmışım unutyom burayı yaaaaaa

napıyonus kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hamişler çoğaldı ama yzan yok buraya pof :KK43:
:2:

selam meliscim hoşgeldin canım
nasılsın bakalım

olursun inş cnam ya hadi hayırlısı inşallah

selam meliscim hoşgeldin canım
nasılsın bakalım

olursun inş cnam ya hadi hayırlısı inşallah

gülşencim nasılsın canım ya uzun zaman oldu dimiiii, ah ne güzeldi o günlerimizi, evlilik telaşımız, aynı gün evlenmiştik ;==) bu arada sana bir şey söyleyim aklıma gelmişken davetiyeme ben de topiktekiii şiirii yazdırdım :=))

bu arada canım benim kızın da çok tatlı, Rabbim hayırlısını versin tabii benim hakkımda, tüp bebek de olmadı, nasip artık....dua edin bana :KK43:(

nilüfer napıyor...

gülşencim nasılsın canım ya uzun zaman oldu dimiiii, ah ne güzeldi o günlerimizi, evlilik telaşımız, aynı gün evlenmiştik ;==) bu arada sana bir şey söyleyim aklıma gelmişken davetiyeme ben de topiktekiii şiirii yazdırdım :=))

bu arada canım benim kızın da çok tatlı, Rabbim hayırlısını versin tabii benim hakkımda, tüp bebek de olmadı, nasip artık....dua edin bana :KK43:(

nilüfer napıyor...

canım benim yaaaa valla öle ne telaşlardı özledim valla o muhabbetlerii

kimse uğramaz oldu buraya artık..

canım davetiyeye çok sevindim onu yazdırdığını bende yazdımıştım :))

hayırlısı canım inş olur dularımız olmayanlarla ..

nilüde napsın canım iyidir işten ayrıldı şuan evde ..

nilüfer napıyor...

canım benim yaaaa valla öle ne telaşlardı özledim valla o muhabbetlerii

kimse uğramaz oldu buraya artık..

canım davetiyeye çok sevindim onu yazdırdığını bende yazdımıştım :))

hayırlısı canım inş olur dularımız olmayanlarla ..

nilüde napsın canım iyidir işten ayrıldı şuan evde ..

anlayamıyorumkii huylu kendimi kastımı ama kasıyomuşum rahat bırak kendini diyo bırakamıyorum
zorladı tabi zorlamassmııı hem takarkeneki acısı hem çat die kırılma sesii geriyo çokk insanı

offf aynısı bugün benim başımada geldi ya hayatımda 10 kereden fazla spekulum taktırdım hiç böyle birşey olmamıştı.
aşılama yaptırdım ilkinde canım çok acıdı ama oldu bittiye geldi bilmiyordum ya bu sefer bilerek gidince nasıl kastıysam kendimi spekulum çat dedi kırıldı öff çok zor oldu valla insan nasıl geriliyor.

X