Geyiğin Gülleri

8,30DA ÇIKIYORUM bi arkdaşım burda çalışan abisi vefat ettii gelmiyor onun yerine burayı açıyorum akşam kapatıyorum canım çıkıyoo resmen biyerlerede kaçıp gidemdik hep aksilikler oldudaha beter bunalımdurumdayım ama şuan az daha iyim pskolojik manada
o malum meseleden ameliyat oldu dimi
şimdi son durum nasıl iyidir inşallah

evet canım oldu bitti korktuğu kadarda yoktu iyi şimdi vitaminleri var bitince doktora gidicez testler felan ypılıp amelyatın başarılı olup olmadına bakıcas sorasıda saten allaha kalmış

hakikaten nilücüm iyi oldu inşallah. İkna olmuş olmasına sevindim, hakkında hayırlısı..

saolcanım benim
aama bu kararında ben etkili olmadım kendi kendine karar vedi sonunda oldu işte :)

istifa kararında belkide isabetli olmuştur hamiş olursunda evinin hanımı çocunun anası olarsınzemuszemus

nilücüm çok sevindim, umarım bundan sonrası için herşey dilediğince olur
bizimkide diyor dr.a gidelim diye
kurban bayramından önce gitmem dedim

nilü korktuğu kadar varmıymış peki zormuydu ne dio

yok korktuğu kadar yokmuş ama cesaret iğnesi oldu girmeden önce sanırım onunda etkisi var çıktığında narkozun etkisiylee lülüfutt keşke daha önce olsaydım die sayıklıyodu :))
ama şu bi gerçekki sünnet gibi basit bişi değil basbaya amelayt :)

gıı bu cesaret iğnesi nerde satılıyokii :))))

ya tabi değildir narkoz alıon sonuçta yani

demekki doğru zaman bu zamanmış hayırlısı olsun

cesaret iğnesinide ilkkez duydum he

evet bende ilk orda duydum hatta dedim belkide öle bişi yoktur pskolojik vurdum dicek sende cesaretlencen dedim ama gerçektende bişiler olmuştu apoya değişuk:))

çiçekede lasım öle bi iğne

herşeyin hayırlısıı
doktorun bize bi lafı var bisürü önelerilerde bulundu işte şu zamanlar yapın şöle yapın
en sonundada dediki ama şunuda iyi bilin kıçınızı bile yırtsanız allah vericekki olsun dedi
taktir ettim valla kesinlikle ticaret doktoru değil

çiçeke niye lazım ki cesaret iğnesi :)))

ah şeker ahhh :))))

kızlarr kardeşim gümüşhanede üniv okuyo
gece gözü kaşınmış acımış çok acıyınca acile gitmişş
doktor kornea yırtılması demiş.
şimdi acil buraya geliyo doktora birşey olurmuu sordum körlüğe bile neden olurmuşş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…