Geyiğin Gülleri

bende takvimi görüp aynı şeyi söyleyeektim ağzım dan aldın!!
ne haber taze gelin :))

Misal ben tatsızım.. ramazanın 1. günü istifa ettim artık bankacı eskisi ev hanımı bi hatunum işe girene kadar :))

gerçi güzelmiş inkar edemeyeceğim :))

Misal ben tatsızım.. ramazanın 1. günü istifa ettim artık bankacı eskisi ev hanımı bi hatunum işe girene kadar :))

ayyy bende sıkıldım işte burdan, huzurla gelmiyorum işe
ramazan sonu ayrılacaktım ama patron bırakmadı
ama herşeyden sorumlu olmak beni yıpratıyor
ben bir süre evimin tadını çıkarmak sonrasında yine çalışmak istiyorum boshayallersmile

senin içinde hakkında hayırlısı olsun
herşey gönlünce olur umarım

Son düzenleme:

ay iş güzel amaa bazen diyom iş olmasa gün boyu keyif yaparım
gezerim tozarım evde pek durmam ama istediğim saatte kalkarım :)) ahh ahhhh iş yoruyo..

neden istifa ettinki sen sorunmu vardı işyerinde??

bazen bende özeniom evde hanımlına :hulya:

ben iyiyimde çok iyiyimdeeeee sorun olmasa olurmu
burdan yazamam utanırım :))) mirmirmirmir

aman da aman utanırmış da seni senii :hulya:

herkes işe döndü canceğizlarım..ben de gitmeliyim

ciddimisin certur istifamı ettinn oh n ehas ettin keşke bende edebilsemm

şeker bendede ne sorunlar var ah bir bilseniz ama karamsar olmak istemiyorum bu aralar hsal anlamda iyim şükürlerolsun

ciddimisin certur istifamı ettinn oh n ehas ettin keşke bende edebilsemm

şeker bendede ne sorunlar var ah bir bilseniz ama karamsar olmak istemiyorum bu aralar hsal anlamda iyim şükürlerolsun

anlat bakem
konuşamıyok senle uzun zamandır
burdan olmazsa msn gelerim kaydirigubbakcemile5

işle alakalı şeker
geç saatlere kadar çalışıyorum çok yoruluyorum çıksam çıkamıyorum
bedenim kafam heryerim çok yorulmuş durumda

ttilde yapamadım üstüne üstlükk hep aksilikler oldu apo amelyat oldu onun stresi bi sürü bişi işte

işle alakalı şeker
geç saatlere kadar çalışıyorum çok yoruluyorum çıksam çıkamıyorum
bedenim kafam heryerim çok yorulmuş durumda

bende bunalmış durumdayım lülük
yeminle hele şu 2 gündür elim kolum kalkmıyor
gözümü kapatsam uyuyacam resmen
o kadar uyuşuk durumdayım
sen daha geç çıkıyordun benden, ben 7 de çıkıyorum o bile zor geliyor

ben bankanın bilançosunu çıkarak ekipteydim, bizim işimiz özellikle 3 aylık dönemlerde çok yoğun oluyordu.. hatırlarsınız bi ara ütüüü yemeeek eve gidemiyorum der dururdum.. şöyle ki 2-3 hafta her gün 10 da işten çıkıyorsun eve gelip sabah 7de bi daha gidiyorsun.. stresli oluyor insan tabi dinlenemediği için...
akşam 11'de müdürüm saçma sapan bişey için bağırıp çağırınce "eee yettti dedim, ben gidiyorum" eşyamı poşetlere koydum atladım arabaya eve geldim.. hatta ertesi gü istifamı vermeye, vedalaşmaya bile gitmedim yukarı.. danışmada 2 sayfa kağıda çızıktırdım gitti kimliğimi de güvenliğe teslim ettim çıktım...

sessizimdir ama işte gemileri bi yakmayagöreyim, o an bitti dedim bitti o kadar..
bikaç yerle görüştüm ama istediğim gibi değil.. bugün bi yere başvurdum..
bu aralar tutturamazsam bişeyler ocakta doktoraya başlıyorum...

bankaya dönmüyorum, kararım o ben aslen pazarlamacıyım (marketing) başka sektörde işler bakıyorum..

herşey gönlünce olsun inş.
ama hata bizlerde oluyor bazen, sustukça sustukça tepene biniyorlar

kızlar hepimiz çok çalışmaktan şikayet ediyoruz ve eminim hiçbirimiz tembellikten yapmıyoruz bu yakınmayı; eskiden devlet dairesindeki kadınlar gibi örgü öreyim falan diyen yok.. ama neden bundan yakınınca üstler garip bakıyor..

sadece işyeri değil ki.. kadının üzerinde koca bi ev var, yemeği, temizliği, ütüsü, bulaşığı, alış verişi, varsa çoluk çocuğun derdi/dersi, e hasta oluyorsun, regl oluyorsun, kocanı hoş tutması vb. vb..

mezun olduğum günün sabahı işe başladım arada evet tatil yaptım ama sanki tabakhaneye bişey yetiştirir gibi.. Yorgunum, 25 yaşmdayım ama öyle hissetmiyordum.. şimdi daha iyiyim, buna ihtiyacım varmış.. işten ayrıldım kendi kendine 3,5 kilom gitti daha güzel ve genç hissediyorum..

Ev aldığımız için eninde sonunda llaki bi işe girmem lazım ama gönlime göre olanını arayacak bi 6 ayım var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…