Geyiğin Gülleri

Günaydınnnnlarrr

nerdesiniz kızlarrrr zemuszemus

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
edda1985, ballicorekotu

çiçemmm yemek odan çok güsel gerçekten çok beğendimmm aynanı göremedimm almadınmı ayna ama sandalyelerin konsolun felan çokgüsel renklerii güsl günlerde kullan inş

çiçemmm yemek odan çok güsel gerçekten çok beğendimmm aynanı göremedimm almadınmı ayna ama sandalyelerin konsolun felan çokgüsel renklerii güsl günlerde kullan inş

İNŞ LÜLÜ ayna almadım gümüş aynamı alırım yoksa beyazmı bilmiyom ona bakacam..
şimdi sana şey soruyom konsol üstüne bişe almadım henüzz koltukları kenarlarından gördüysen şimdi ona uyan kırmızı bişelermi alsam yoksa tutma yerleri ve ayakklarına uygun gümüş bişelermii??
sencee ?

kırmızılı bişiler alırsan çiçekk salonunu sporlaştırmış olursun ama söledin gibi sapları gibi gümüş rengi objeler alabilirsin aynanıda gümüş rengi alırsın beyaz ayna nasıl olcak kenarları gümüş olabilir aynanında aslında ev bi yerleşsin biraz koltuklarını felan aç kur bakalm ona göre karar ver

kırmızılı bişiler alırsan çiçekk salonunu sporlaştırmış olursun ama söledin gibi sapları gibi gümüş rengi objeler alabilirsin aynanıda gümüş rengi alırsın beyaz ayna nasıl olcak kenarları gümüş olabilir aynanında aslında ev bi yerleşsin biraz koltuklarını felan aç kur bakalm ona göre karar ver

kırmızı olursa sankii sporlaşır gümüş alıyım diyorum bende aynada olursa uyarrr araya sıkıştırırım kırmızı uyum açısından bişelerrr
yaa şuan karma karışık bi düzene girsin tam resimlerini eklerim:)

AYNI DıLı KONUŞabildikk çiçemmm
çokgüsel olcak
heycanlanabildim :))
yatak odanıda çek taaammıı bakıcam

bi çağırdın koştum geldim
misafirleridemı çağırdın onlarda yerlerınde herzamankı gibi

X