Geyiğin Gülleri

anladııım kocaların maça kahveye siz de sohbete yemeğeee, oooooh sefanız olsun gözüm kaldıı vallaaakaydirigubbakcemile5
benim kocam kahveye gitmess
maçısı varr:1closedeyes:
yok ösgem eskisi kadar acıtmıyor içimi
hem bende haftaya doğurcam sizden önce :umursamaz:

:roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hatırlatma ya sancım tutuyooolaelaelaelaelae

benim kocam kahveye gitmess
maçısı varr:1closedeyes:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hatırlatma ya sancım tutuyooolaelaelaelaelae

sorma nilü benimki ikisine de gitmiyooooor, dizimin dibinde , hoofff bazen ben de diyorum sen kahveye git de ben de bacılarımla iki lafın belini kırarım diyeee ama yok adam ev kedisisiii....

:):):))
gülşen napıyoss gidiyosmuuu
grip geçmeden gelirsem sizede bulaştırırım şimdiden söyliyim

valla benim koca haftada 1 gün gider kahveye eniştesi onlarla

haftada bi akşamda yüzmeye gider

gitsin aaman her dakka dibimde durmasın istemem :)

Son düzenleme:
laaa bedne boğazlarm ağrıyo grip olcam belkide :S

gidiyok cnm laf çıktı ağızdqn bi kere :))

sorma nilü benimki ikisine de gitmiyooooor, dizimin dibinde , hoofff bazen ben de diyorum sen kahveye git de ben de bacılarımla iki lafın belini kırarım diyeee ama yok adam ev kedisisiii....

ev kediside değil ama her hafta çarşmaba maçı vardırrr

şükürki kahve alışkanlığı yokk

arasırada pazarları arkdaşlarıyla erkek erkeğe gider onun dışında ya eşli gideris yada hep beraberiss

saten bu ara pek bi yoğun açık öğretim sınavlarına hazırlanıyoo

ev kediside değil ama her hafta çarşmaba maçı vardırrr

şükürki kahve alışkanlığı yokk

arasırada pazarları arkdaşlarıyla erkek erkeğe gider onun dışında ya eşli gideris yada hep beraberiss

saten bu ara pek bi yoğun açık öğretim sınavlarına hazırlanıyoo

benim de aöf ye çalışmam lazım ama şu tedavi arası hiç konsantre olamiyorum, kitabı önüme alıyorum noktalar virgiller :emir_bebek:gibi görüniii, kaldırıp koyuyorum kenara hayal kuruyorum, halbuki burda görevde yükselme var yakında diploma versem iyi olacak ben sağlık myo mezunuyum dikey geçtim işletmeye 3 den 4 e geçtim 4 e çakılı kaldım 3 senedir mafoldumben

olsun andac belkim hamile olarsın bu ay inş
sürekli yatman gerekcekya ozamani bol bol okursun kitabıı

bizimki de gitmez kahveye hiç,

ya maça ya balığa gider. onun dışında ya beraber gideriz ya da evdeyiz

boshayallersmile

bizim evde akvaryumlar var onlarla vakit geçiriyor, üretim yapıyor nerdeyse 4 tane sandık kadar akvaryum... onları camdan aşağıya atasım geliyor bazen, ev deniz kenarı gibi kokuyooo

bizim evde akvaryumlar var onlarla vakit geçiriyor, üretim yapıyor nerdeyse 4 tane sandık kadar akvaryum... onları camdan aşağıya atasım geliyor bazen, ev deniz kenarı gibi kokuyooo

ne güzel oluyo o koku da :lepi:

X