Geyiğin Gülleri

e ama ösgeee gelesin yohusa gelmeeeee hamilesin heee
ben olsam gitmem heraldeee yada evet geç git 12 gibi :)))
3dede çıkarsın sempatiksalakcinni

ona benzer bişi olcak nisandan sonra galiba, konuşmam lazım, zorlanmaya başladım çünkü boshayallersmile

hoşgeldin ösgem
doğumdan bir hafta önce falan mı ayrılacaksın

hoşbuldum kuzum Şeniz

benim aklımda öyle bişi var, 1 hafta önce tamamen ayrılayım diyorum. bakalım ne dicek :bbo:

bu yönden ben şanslıyım, bende rahim ağzı yetmezliği var, bunu raporlaştırdık, hamilelik testi pozitif alır almaz 9 ay raporlu olacağııım yani hiç işe gelmicem, ilk üç ay hiç kalkmayacakmışım, ondan sonraki aylarda da günde 34 adım tuvalete gitme gelme onun dışında doğuma kadar kalkmak yok ....... bunu düşündükçe darlanıyoruuum kıssslarrr , canım tez yatamıyorum kiii gözüm körolmasııııın...........

offffffffffakannehir
allahım sana ne büyük bi sabırr vermişş andac
vallahi annattıkların doğru isee çok üzülüyorum
hamile ol düşür düşür
sora hamile olsanda kalkama hep yattt
ne dimki bi tuhaf oldum yine :KK43:

bu yönden ben şanslıyım, bende rahim ağzı yetmezliği var, bunu raporlaştırdık, hamilelik testi pozitif alır almaz 9 ay raporlu olacağııım yani hiç işe gelmicem, ilk üç ay hiç kalkmayacakmışım, ondan sonraki aylarda da günde 34 adım tuvalete gitme gelme onun dışında doğuma kadar kalkmak yok ....... bunu düşündükçe darlanıyoruuum kıssslarrr , canım tez yatamıyorum kiii gözüm körolmasııııın...........

öyle bi durumda yeterki sağ salim doğsun ben herşeye razıyım diceksin. şimdi zor geliyo,

ben hala alışamadım nerdeyse doğacak. yavaş hareket edemem ben de. oturduğum yerde oturamam, uzun süre televizyon izleyemem, bişeye bakamam, ne bilim zor geliyo şimdi sürekli oturmak yatmak.

sürekli derken yarım saat felan :1ninca:

ani hareket yapıyorum hala unutuyorum çünkü :1ninca:

bi de eşim, beni yavaş hareket ederken görünce "ağırlaştın mı sennn oyyy" deyince ağlayasım geliyo mafoldumben

ösgeee bişi sorcamm vc ye alaturkayamı gidiyosun yoksa klozetemi
yani alaturkaya gidebilirmisinn oturulabiliniyomu ölee

ona benzer bişi olcak nisandan sonra galiba, konuşmam lazım, zorlanmaya başladım çünkü boshayallersmile

hoşbuldum kuzum Şeniz

benim aklımda öyle bişi var, 1 hafta önce tamamen ayrılayım diyorum. bakalım ne dicek :bbo:

allah yardımcın olsun ösgem
işin zor :1hug:

offffffffffakannehir
allahım sana ne büyük bi sabırr vermişş andac
vallahi annattıkların doğru isee çok üzülüyorum
hamile ol düşür düşür
sora hamile olsanda kalkama hep yattt
ne dimki bi tuhaf oldum yine :KK43:

arkadaşım seni üzmek için söylemiyorum, doğru olmayan bişeyi niye anlatıyım burda
ama benim durumum milyonda bir kişinin durumuymuş, eeee imtihan dünyası, Allahım inşallah tek imtihanım bu olur hayatta bunu da sabırla karşılamam lazıııım, etrafımda böyle insanlar var yatarak doğum yapan,hatta kadının biri geçende diyorduki dokuz ay serumla yattım, serum damla damla aktıkça kız olursa damla koyiiim diye düşünmüştüm ama iki erkek doğurdum diyordu, altından almışlar kadıncağızın dokuz ay bizim üniversitede şube müdürü kadıncağız sabret dedi banaaa sabır sabır sonunda iki mükemmel oğlum oldu belki de böyle sabrettiğim için böyle çocuklar verdi rabbim dedi, gözlerim doğdu ağlamaya başladım.........:nazar:

allajhım inş bu sefer bebeğin sana 9ay boyunca tutunurr. vede tek imtihanın bu olurr.aallahım hiçkimseyi evlatları ile imtihan etmesin..

hoşgeldin barbii
neden deiştin avatarını diğeri daha güseldi

avatarımdan sıkıldım suratımı görmekten nilüfercim kaydirigubbakcemile3
ruh halimi yansıtıyor bu avatar

X