Geyiğin Gülleri

yok köpek :roflol:

valal bi dolandı dolandı geldi camın önünde işedi gözüme baka baka makineyi aldım çekcem gitmiş eşek

Son düzenleme:

evet canım yaa ütülerken baya uzun sürdü katlaması falann:) odası hazır değil bizim daha boya badana var bi de benim de eşyalar hazır değil . çok şükürr iyiyiz canımm bekliyoruzz vala ALlah yardımcımız olsunn sağlıkla gelsinler inş..

baumax die biyer açıldı çok büyük bi yer arkadaşla buluşana kadar oraya gitcez annemle
oysakı evde iş yapcaktım ama hiççççççç iş yapasım yok şu toplantı bıtsede gitsem

başka aday çıktıya anca akıllarına geldı esnafı dolaşmak salı seçim var yumurta kapıda bunlar anca hazırlık yapıyo allam yaaa bu erkeklerın kafa geç basay gerçekten

güllü şey yapsana bak haşla patatesi ez borcama döşe sora üzerine havuç rendesi koo
sora sarmısaklı yopurtlu mayonezli yap üzerine döşe sora turşu koy tamam oldu iştedaaa
yada havucu haşlıyomuydu aca

laaaaa ben ameliyattan sonra izinliyken kimse doğurmasın
ben gelem öyle doğurun :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

tk anlatmıştı
havuçu azcık yağda şöle bi kavuruyosun dedi

nekadar izin kullancankii mart 18 amelyat mart sonu başlarsın işe heralde

taş çatlasa 2 hafta olur
olsun ben uyarımı yapayımda erken falan doğurmasınlar
tutsunlar muşlarını kaydirigubbakcemile3
hoş hangisi muşundan çıkaracak onu bilmiyom :roflol:

tk anlatmıştı
havuçu azcık yağda şöle bi kavuruyosun dedi

Yok Huysuzum uydurma şöyle yağda kavur falan :roflol:

Patates haşlani,havuç çiğden rendelinii,dereotu,maydonoz,sarımsak,pulbiber,zeytinyağı yoğurulup topik topik yapılii.

Üzerinede yoğurt ve turşu falan filan işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…