Geyiğin Gülleri

uffffff demeeemafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

ama seni üzmek istemiyorum sen tedavine aslanlar gibi başla sakın pes etme ve moralini hep yüksek tut, benim hamileliğim zor geçti 3 ayı hastanede yatarak yiyemedim aşırı bulantıdan sadece serumla beslendim 2.5 ay ağızdan su bile içemedim... herkes benim gibi olmaz , pozitif ol yeter yarın doktora gidecekmişin hadi bakalım hayırlısı, sana dua ediyorum, 2. gün gel dediğine göre doktor sana yumurtlama tedavisi verecek. ben yumurtlama tedavisi aldığım ilk ay gebe kalmıştım. zamanlı ilişki yaniiii, kafana takılan olursa yumurtlama tedavisi ve birçok kadın doğum konusunda bilgim var sorabilirsin bana
çünkü doğum yaptım kürtaj oldum, hsg çekindim histereskopi oldum ikiz gebelik, üçüz gebelik hepsini yaşadım, allah doğum yaşatsın herkese inşallah, başka hiçbirini yaşatmasın

bende düşük yaptım kürtaj oldum mafoldumben
ama şimdiiiiiiiiiiiii yeniden anne olacağım günü dört gözle bekliyorum
ümidinizi kaybetmeyin loooooo

ayyyyy sağooool yaaaaaaaaaa moral oluyooosuuuuun varooooooooooooooooolalkisalkisalkis

arkadaşlar bebek konusunu bi daha yasmak istemiyooom. inşallah müjde vericem dedim yaaa ama bildiklerimi paylaşırım.....geyik topiğine benim efkarım yakışmiiiii......
geyiğeeeeeeeeeeeeee varıııııııııııııııım:sm_cool:

hsg çektirdim bende çok acımıştı
bana anlatırmısın andac nasıl bi süreç olcak yarın çağırıyoya benii
napıcakk?

hsg çektirdim bende çok acımıştı
bana anlatırmısın andac nasıl bi süreç olcak yarın çağırıyoya benii
napıcakk?

HSG iki kere çekindim beeen, ilkinde anestezi almadım ama hiç hem de hiç ağrımadı.......hissetmedim bileee bir iğne bile ondan çok acıtıyorr . kürtajdan sonra tekrar istediler HSG yapışıklık olabilir diye ama çok fazla kötü şey yaşadığım için korktum anestezi olsun istedim. 500 tl ye anlaştık bir özel hastene ile anestezi ile çektirdik . tüplerim tıkalıymış açıldı filmle birlikte çok şükür. Büyük ihtimalle sana klomen veye serophen diye bir hap verecek onu içeceksin içinde 10 tane var 12. gün yumurtan büyümüş olacak, o gün çatlatma iğnesi vurulacaksın sonra gün aşırı ilişki ondan sonra gelsin bebişleeeer

ANDAC ben iğneyi kendimmi vurulcamm bide totomdan dimi göbekten felan değill
ay nasıl heycan yaptım inş ilk ay olurrrrrrr alalhımmm
umut verdin bana

şekerindemi hediyesi gittiiiii
ösgeyle benimmi hediyelerimis gelmedi sadece
a bide lülüye gelen hediye gelmediiii sanırsam bide TK nın hedayesi gitmediii herhal

kız gittim oraya neyse işlerimi halelttim allahım bekle bekle dolmuş yok yaww sinir oldum bayılzamm sanki kafam dönüyoo

sora neyse bindim geldim dedim direk markete gidiyim gittimki elektirik yok kasalar fln çalışmıyo

amanınn dedim ayvayı yedim ben nese arardım elektirik arızayı adam ded 4 de gelcekler

şimdi geldi işte elektirikler gidim markete şimdi

evide süpüremedim onu geçtim bişe yokda pinpirikliğimden işte

pattisleri hazırladım salata malzemesini yıkadım brokolileri yıkakdım haşladım

o arada şimdikde gidim alım yoruldum yaa

kız delü sandım sana bişe olduu
o bişe değilll sana bişe olmasın işler yetişirrrrrrrrrŞeniz
hem senin elin çabuk yetiştirirsinnn

kız delü sandım sana bişe olduu
o bişe değilll sana bişe olmasın işler yetişirrrrrrrrrŞeniz
hem senin elin çabuk yetiştirirsinnn

he yok allaha şükür olmadı ama bayılcak gibi oldum bide açtım o yüzden heralde

brokoliler haşlansında çıkim alım barii

yetişme yetişirde çok yoruluyom ayak üstü

ne yapam yavaş yavaş yapıcam işte:sinifsinif:

kimin hediyesi gitmiş ki loo

ya bu günler ne çabuk geçiyo ya aha gene akşam oldi akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…