Geyiğin Gülleri

SÖKEYE gidicektiya şeker ondan yokum demişti saten

yumurtlama tedavisindeyim yaaa, 1 tane yumoş var ama düzensiz büyümüş dedi ne demekse yarın bir daha bakıcam dedi doktor moralimi bozdu... sınırları düzensiz yumurta olur mu yaaaaaa..........çapı 20 17 15 böyle bir yumurta düşünebiliyormusunuuuuuusbilmiyorumkismile

20 - 17 - 15 derken
anlamadım valla :sm_confused:

hayırlısı olsun andac üzülme bakarsın bu dengesiz yumurta bebe olurr

ben saten sancılanıyom çok fena adet olcam kesinnn gıcık kaptım bi olsada kurtulsam

Kızlar menüme bi yorum yapın şimdi ana yemek pizza ve patates kızartması yanında lahana ve yaprak sarma ,patates topları,üstü kremalı topkek vee çikolatalı yaş pasta(doğumgünü pastası).

Ptesi doğum günümüz varda.

kafamçokkarıştı
hayırlısı olsun andac üzülme bakarsın bu dengesiz yumurta bebe olurr

ben saten sancılanıyom çok fena adet olcam kesinnn gıcık kaptım bi olsada kurtulsam

ilahi nilüfern iyi ki varsın yaaaa güldürdün beni şu halde ama düşünüyorumda çapı böyle dengesiz olan yumurtadan olacak bebe de kesin dengesiz mi olur dersin

ya bir börek ya da puaça filan bişey yokmu hiç yoksa bir kandil simidi kıvırıveeeer.....

kafamçokkarıştı

ilahi nilüfern iyi ki varsın yaaaa güldürdün beni şu halde ama düşünüyorumda çapı böyle dengesiz olan yumurtadan olacak bebe de kesin dengesiz mi olur dersin

deme öle allah vrmesin
bu halde seni güldürebildimse ne mutlu bana benim halim dha vahim şuanda

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumbenmafoldumben

Son düzenleme:

piizayı kendinmi yapcan hazırmı ?
patates kızartmsı bana basit geldi açıkçası
lahana dediğin lahana yemeğimi nebilmiyorumkismile
yaprak sarma tamam
patates topları tamam
yaşpasta ve çklotalı keklerde tamam

Pizza benim spesiyalimdir kendim yapıcam.
Patates kızartması pizzaya uysun diye yapiim dedim.
Lahanada sarma.
kaydirigubbakcemile3

piizayı kendin yap daha cüsel olarr

ben tost yada hamburger ekmenden yapıyomm güsel oluyo öle yapsende

Geçen bana patates toplarını yapan arkadaşta karadenizli o akşam birde turşu kavurması yapmış ay bayıldık onada ne güsel bişiymiş o yahu.

piizayı kendin yap daha cüsel olarr

ben tost yada hamburger ekmenden yapıyomm güsel oluyo öle yapsende

Yok hamur falan ben yapiciimm.

Ama tost ekmeği diyince acaba onları şeklli kalıplarla kesip kanepedemi yapsam kürdanlı kürdanlı .

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben mafoldumben mafoldumben

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama senağlama senağlamasenağlama

haaa bu arada akşam biçok ayak resmi çektik nilü ama bir türlü atamıyorum bilgisayara fotograf makinanın bilgisayara bağlantısında bir sorun var görmüyor makinayı bilgisayar bilgi işlem çağırdım bakıcaklar birazdan gelir belkiiiiiiim.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…