Geyiğin Gülleri

kıslarrr sis bakın ersimlere ben geliyorum birasdannn alıntı etmeyinn mucak

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
dışarda işim vardı seçim varya salı günü

resımlerı gördum güllü kilo almış yarasın eloşa
lülük saçısın çok guzel olmuşşşşşş
çiçekte çiçek gibinn
masayı tam göremedım ne vardı

çok güsel şeyler vardı kız hem hamile hem çalışıyo yapmış saolsun

patetsli böle yoğurtlu bişi yapmıştı enfesti
cezerye yapmıştı
şekerpare almış
pohça yapmışş
kete
bide yaş pasta getirdikk

ay biri banada şöle hazırlık yapsa çağırsa kaç gundur yemek yapasım yo kdün öle geçiştirdim bugun napcam bılmıyom
offfffffffffffffff
akşam anamamı gitsem
kurtlar vadiside var oyyyyy dertli başım

O patatesli yoğurtlu şeyler top topsa eğer geçende bana arkadaş yaptı bittim ona yaaa..

Kıslar ptesi bana gelin ozaman ne isterseniz var tazmanya canavarımın doğum günü var.

patateslı yoğurtlu şey anlat bakim bzıım bildiğimiz mı sarımsaklı daa

Evet evet sarımsaklı ay süper bişi patatesi haşlamış havuç rendelemiş içine sarımsak z.yağı maydonoz dereotu karabiber pul biber koymuş üstünede sarımsaklı yoğurt döktüü bayıldııımmm ben.

bnde hertürlü sarımsaklı yoğurtlu şeylerı severım
çok yakışıyo kızartmalra falan da

kızlarrrr telefonumun kablosu yanımdaa size SONUNDA beğendiğim mobilyaları gösteriyorum yatak odası bi aksilik çıkmazsa bunu alıyorumm yemek odasıda bunu.. aklıma takılan tek şey şu ki yemek odasının o desen gümüş rengiyaa odada sadece gümüş aksesuar kullanabilir PEKı ıLERDE PıŞMAN OLUR ALTIN RENGı FıLAN BıRŞEYLER KOYMAK ıSTERMıYıM :)

buda sefgililer günündeki süpris çiçeğim telefonumdaydı ekliyim dedim

ayy çiiçekk sıkılırım dıye düşüncen şimdi
sevdiysen al bunu yatak odan tam istediğin gibi buyuk başlı beğendım
yemek takımıda güzel bnde taşlı beyaz böle o ayna yerıne ben kocaman gümüş varak aldım
sende öle yapabilersin
çok şık duruyo kanımca
güzel bunlar fikir değişmeden al da rahatla artıkın çıksın aklından

yaa nerdesınız

lülü benımde 6 sandalyem var 2 tane daha vermedı hamsi kafalı

6sandalye nere yeticekk yetmiyo feridedede öle var 2tane daha sipariş ettii yetmes asla

varak aynalar çok demode olduu tablo koyyolar artık yada böle 3lü simetrik aynalar koyyolar

sen şimdi bana demodemı diyisin hoşşik hııalsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…