Geyiğin Gülleri

iti an çomağı hazırla diyen sen değilmiydin :)) bide bana kalkmış insanlık dersi veriyor ablam kafamçokkarıştı

insan ol ozamanki vermimm sabrımı zorluyosun hadi başka kapıyaa aradığın burda yokkk tamammııı bak yolu gösteriyorum haydeeeeeeeşutarafagitti

çiçek veet guzu bende bi kere daha izlemiştim ama güsel bi film

o sahne çok kötü

a.olsun çiçek

bende işler bitsin meydana inces hediye alcas bugün artık :) gez gez kafamda bi fikir oluştu

kızlar yeter.
bizden meşhur olan çok oldu
cevap vermeyin lütfen
sıkılırı gider

ama eğleniyodum yaaa

kesin şovmen bu kzı kesin neysem ben gidijem barimm kızlr glin msn de toplaşak

ablam niye kızıyosunuz bana ya :) beni iti an çomağı hazırla diye karşılayan siz değilmisiniz :) cevap verincede kapayı gösteriyorlar, sanki babalarının yeri bu topik :roflol:

kız azımı bozmim diyom ama sen varya su katılmamışsın haa susuz yane:roflol:

kızım babamızın malı değil tabi, kimsenin değil bizim paylaşım alanımız burası paylaşacan bişe varsa paylaş yoksa naşşş kimse seni istemiyo niye hala diretiyosun

ya komiksin haa :roflol::roflol::roflol::roflol:

hihoyyyt

avukat hanım avukat hanım, sıkıcı muhabbetinize renk kattım haberiniz yok sizin hihoyyyt hem ben kolay kolay sıkılmam, cvp verecek bişey muhakkak bulurum sempatiksalakcinni

muatabım değilsin,
aynı kulvarda bile değiliz.
yapmaya çalıştığın şeyle bizi eğlendirmekten öte gidemezsin
daha da hakkında yazar sana prim verirsem iki olsun

avukat hanım avukat hanım, sıkıcı muhabbetinize renk kattım haberiniz yok sizin hihoyyyt hem ben kolay kolay sıkılmam, cvp verecek bişey muhakkak bulurum sempatiksalakcinni

sen varya yemin ediyorum çok tehlikeli bi insansınn sanalda insanlara böle yapıyosan reeelde çok merake diyorum senii.yapabiliceklerinyarısı aklıma bile gelmez heralde senin gibi insanlardan alalhım uzak tutsun bizi alalhım korusunn. yaptığın hiç hoş bişi değill

nilü msn gelsene bebem ordan takılak burası şey koktu burnunum direği kırıldı :sinifsinif:

herkes aldımı hedayesini
lülü sen çizmeini hiç giymionmu
sevmedinmi
mecburenmi begenmiş gibi yaptınbilmiyorumkismile

he ben görmedim nasıl çizme aldınkine :)

tuğba ne aldın bakam :jeyyar:

ben bugün alıcam :lepi:

herkes aldımı hedayesini
lülü sen çizmeini hiç giymionmu
sevmedinmi
mecburenmi begenmiş gibi yaptınbilmiyorumkismile

dedimya tubi burda kurumsal oldumuz için hiç giyme fırsatım olmadı bi pazarım var bu hafta çalıştım satenn hala tertemiz duruyo :) ama giyicem en yakın zamanda rsimde çekip sana göstercemŞeniz

aslı varya işine gelene cvp veriyon benim yazdıma cvp versene

ama sende yüz yokki onada cvp verirsin

tanıdım birine çok benziyon hatta tıpkısınız aynısısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…