Geyiğin Gülleri

günaydın kıslarrrr
bende bugün nöbet tutma ihtimalim var öyle olursa yarın halledecem bende kargıyuda 4 ünde göndermeye çalışacam ama cumartesi gönderseydik daha iyi olurdu ben çıkarmıyorum burdan çünkümmm fisfisfis

günaydın çiçekkk
olsun sen yarın gönder ozaman 1gün önce farketmesss
çünküü zaruri bi durum seninkii ha 3ü ha 4ü

günaydın kıslarrrr
bende bugün nöbet tutma ihtimalim var öyle olursa yarın halledecem bende kargıyuda 4 ünde göndermeye çalışacam ama cumartesi gönderseydik daha iyi olurdu ben çıkarmıyorum burdan çünkümmm fisfisfis

günaydınn çiçeeemm Şeniz

çaarsan gelmez mi kargo bilmiyorumkismile nereye çaarsan geliyolar kine boshayallersmile

evet var :eek:lmaz:

annatmasın bakam :hulya: sanki korkuluğuz burda biz alsanaalsanasmile

bizim de bişilerimiz olur elbet boshayallersmile

öle söleme ösgem lütfenn hiçkimselerle paylaşmadım anlatmadım özelimi anlatıyorum bazen sizee
anlatıpta tekrar tekrar o anı yaşamış gibi olmak istemiyorum

akşam kayınvaldemde kaldıkk
feridelerde geldi oraya yemeğe hep beraber yemek yedikk okadar güseldikiii
çok hoşuma gittiler böle ağızları kulaklarındaa le mutlularki tekrardan evlenip öle olmak istedimm 2yıl öncesine döndüm birden
oturduk muhabbet ettik takıldım onlara az çok güldükkk sora onnar gitti biz kaldıkk

giderken hüzünlendımı ferıde bız ilk anneme gittik tatil dönüşü sankı kocam gitcek ben kalcam gibi hissettım
bıraz bozulmuştum evden çıkarken
eyy gidiiiiiii günleeeeeeeeeeeeer

giderken hüzünlendımı ferıde bız ilk anneme gittik tatil dönüşü sankı kocam gitcek ben kalcam gibi hissettım

yokk hüzünlenmedi ama annesine babasına bakamıyooo gözgöze gelemiyolar hele baba çok kötüü

dedim feride ilk gece ağladınmııı yoooo dedi hiç bişi olmadı hasan çok ağlamış ama :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
apoda haböle yapıyo a.q homosu :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol: ayyy deli yaaa
nıye ağlımış kıs korkmuş mu :))
yoksa anasını mı öslemiş ilk geceden

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

lülüüüüüüüüüü

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ben de balayından dönerken aynı şey olmuştu. Kayseriye geldik, ben zannediyorum ki baba evine bırakacak beni nişanlılıktaki gibi..... Araba başka bir eve dönünce nereyeeeeee....dedim. Eşim de eveeeeee. Yanlış girdin dediğimde gülmüştü..... bana iyimisin dedi..........biz evlendik oyun oynadık bitti mi sandın diyince gözyaşlarımı tutamamıştım. Anladım ki yeni bir hayat başlamııııışşşşşalsanaalsanasmile

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

lülüüüüüüüüüü

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

babası kardeşi var erkek onalrda çok üzülmüşlerrr o yüzden ağlamışşş
baba her gördüğünde ağlıyo saten
ana kuzusudaa apo2
ama apo ağlamamıştı hiççç

bizde ilk el öpmeye gittik
gelirken o kadar çok ağlamıştım ki eşim susturamamıştı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydınn çiçeeemm Şeniz

çaarsan gelmez mi kargo bilmiyorumkismile nereye çaarsan geliyolar kine boshayallersmile

efet ösge öyle yapcam olmazsaaa gelir tabikii ama meydanda olunca böyle değişik bişeşler yapasım gelir belki diye :):):) yerimseniben

günaydın kaydirigubbakcemile2

Günaydınnnyerimseniben

yokk hüzünlenmedi ama annesine babasına bakamıyooo gözgöze gelemiyolar hele baba çok kötüü

dedim feride ilk gece ağladınmııı yoooo dedi hiç bişi olmadı hasan çok ağlamış ama :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
apoda haböle yapıyo a.q homosu :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

anaaa niye ağlamışkiiii kaydirigubbakcemile3
kız hemen iyi gelebildi ben napcam acaabaa wuuu :roflol:

perşembe gidyom doktura bilmiyorumkismile

gün geçtikçe korkuyom ben bilmiyorumkismile

X