Geyiğin Gülleri

sen çıkıyordun vazgeçtin mi
pastayı da canım çekti hani bugün görümceme yemeğe gidiyorum çıkışta inşallah pastası vardır genelde olur da

başkasıyla karıştırdın sanırım
ben 6 da çıkıyorum

afiyet olsun şekerrr maşallahın var yanii gider ayak çiklotalı pasta he pü sana :)

gel beraber yiyelim
ellerimle beslerim seni güzel arkadaşım
hem yüreği hem yüzü güzel opuyorumnanaktan

EFET KIYAFETİM çok cüsell
saçım konusunda tereddütüm var oda gittimiz kuaförden kaynaklanıyor
ilkkez gidicem o kuaföre bakalım nasıl bişi çıkıcak
heycanlıyım evet sanki gelin ben olcam:asigim:

kuaförün konusunda tereddütün varsa kesinlikle toplat saçlarını lüle ve dalga yaptırma çünkü tutmayınca düğünün ortalarında perişan bir görüntü oluyor.Elbiseni bilmiyorum ama benim elbisem biraz kuyruklu ve saçımda da mor renkli bir gül vardı ve harikaydım toplat derim ben yüzün çok güzel güzelliğin de ortaya çıkar hem...:sm_cool:

kuaförün konusunda tereddütün varsa kesinlikle toplat saçlarını lüle ve dalga yaptırma çünkü tutmayınca düğünün ortalarında perişan bir görüntü oluyor.Elbiseni bilmiyorum ama benim elbisem biraz kuyruklu ve saçımda da mor renkli bir gül vardı ve harikaydım toplat derim ben yüzün çok güzel güzelliğin de ortaya çıkar hem...:sm_cool:

saçları salık ve lülük lülük olcak onun
dimi kız lülüüü boshayallersmile

toplatamam elbisemin sırtısı açıkk
çıtçıt takıcam sardırıcam oblarıı onuda sarabilir heralde nebilem yaww korkutmayın beni

toplatamam elbisemin sırtısı açıkk
çıtçıt takıcam sardırıcam oblarıı onuda sarabilir heralde nebilem yaww korkutmayın beni

no stres
no stres

güzel olacağına eminim
sen zaten güzelsin
saçlar sadece detay opuyorumnanaktan

kendimi bugün sevgi pıtırcığı gibi hissediyorum :roflol::roflol:

ben çıkıyorum lülücüm
kendine iyi bak
yarın için iyi eğlenceler

ferideye de ömür boyu mutluluklar dilerim

ptesiye fotolarla bekliyoruz seni

X