Geyiğin Gülleri

imkansız niyeeeeee benim gibi yumurtlaman mı yooook

imkansız diye birşey yok..
benim kuzenim çocugu olmadı 1 tane tüp bebek yaptı kalan embriyolarını dondurdu 1 sene üstüne onlarla bidaha hamile oldu ve 2 çocugu vardı tüpçocuk :) sonra 10 senelik evli gecen ay kendiliğinden hamile kaldı..
sadece son ay kocası aşırı bal pekmez o bu bişeler yemiş öyle söyledi

Konuyu Toplam 1 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
şeker-leblebi

akannehir

ordamısınn eklimmi

başım çatlıyo offf

gerizekalı bi karı önüne bakmadan arba sürmeye çalışyo çarpıyodu bana öle bi bağırdımkii resmen inledi meydan
napıyosun dedim gerizekalı önüne baksanaa kadın özrü diledi ama çok sinirlendim saten açımmm
soradan pişman oldum ama çok korktum aptal ya

Bende geçen yayayı görmedim su birikintisine bi girdim ayy aşkım dedim önceden bööle su sıçratanlara ceza vardı dimi diye gülmeye başladım eşimde dediki HALA VAR o cezadan akılı ol :1shok:

akannehir
özür dilediyse eger insanmışş
dikkatli ol lülüüüüüü :1hug:

biz babamla gidiyoruz arabayla kızın biri böyle bi an yola atladı ama kesinlikle o suçluu
sonra naptı tekma attı arabaya ayagıyla patt diye ayy bi korktum kıza bak öyle kız olurmuu
e noldu babam çıktı arabadan kızı tutacak
ben uzandım babam dışarda montunu tuttum çekiyomki gidip kıza dalardı yaniii
e naptı babam kıza bağırıp sövüyo ama ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hakettiii
bütün meydan bakıyoo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sonra baktıkkii arabanın orasıı girmiş içeri baya kaza olmul gibi nasıl attıysa kazma ayaklarıyla tekmeee
görünce pişman olsum keşke tutmasaydım tokatı yeseydii babamdan

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok acıktım bayılceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

gülme yok ama kızlarrrrr

şu arkadaki manken varyaa onun kırık beyazı üstünde yogun şekilde işlenmiş swaroski taşştan bi desen varrr
öyle bişe begendimmmmmm

ha model balık modeli diye bana yakışmaz dersenizzzzzz unutmayınkiii balinada bir balıktırr :roflol: :roflol:

:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…