Geyiğin Gülleri

ösgem halıda alacakmısınız

aslında almıcaktık kuzum, o odada bi halı vardı ama felaket tüy bırakıyodu, yani yere bi çorap düşse tüy içinde kalıyodu o derecede :1ninca:

o yüzden tüysüz bişiler alalım dedik, bu gittiğimizde fiya felan araştırcaz işte bakıcaz bi tek renk bişiler kaydirigubbakcemile5

çok güsellllll allahım sağlıklı kullanmak nasip etsinn

böle renkli üzerinde resimler olan bi halı alın gördükçe hoşuna gitsin çığlık atsın :)

böle renkli üzerinde resimler olan bi halı alın gördükçe hoşuna gitsin çığlık atsın :)

ya nilüfercim ben resim eklemek istiyorum ama nasıl eklenecek bilmiyorum. yardımcı olurmusun

aminnnnnnnnnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: lülümmm vbenimmmmmmmmm

sağol kuzummmmm, çok çok daha güzelleri yeğenlerimin olsunnnnnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kıslarrrrrrrrrrrrrrr

günaydınnn
dün maça giitk yenilip geldik.
ama cok komik az bişe anltcam
böle 10 kişi felan gtitk tek kız benm
maç bitti oturuoz cıkmak için cok kalablık. bi tane salak başladı bagrınmaya dedimki içmiş hapmı almış napmış manyak dedim. böle abuk subuk konuşuo biyandan izlioz.
sonra birden üstünü çıkarmaya başladı.
ben en son altını cıkarırıken gördüm sonra arkadaslar sagolsun önümü kapadılar:roflol:
ama baya anadan üryan:roflol: neyseki güvenlik götürdü:roflol: lülü sana msnden bişe yazdım biri dediki lülü yok burdafisfisfis

zaman öle çabuk akıp geçiyorkii kucağında resmini görcess 1yaşına girmiş doğum günü fotolarını görcesss

ozamana kadar allah bile bize allah neleri yaşatcak göstercekk bilemeyizz ama elbet olacaklar bir gün olacakk

öncelikle geçmiş olsunnn

ne diyene soyunduki manyakkkk :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

üst kattayım ben tubi aşada msn mi açık unutmuşum ama iniyom şişmdi ne yazdınkine acep

:roflol: :roflol: :roflol:
ateş bastı demek ki

günaydın fıstıklarrrrrrrrrr

ösgemmmmmmmmmmmmm süper yaa çok güsel

biran önce sağlıkla doğsun inş odasında mışıl mışıl uyusun

tüh en heyecanlı yerinde :roflol::roflol:

günaydın nilüm nerde bu millet

kolum akşam yandı yağ sıçradı

kocaman bi balon var şimdik mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…