Geyiğin Gülleri

e ösge neden katılmıyosun bi kaçgündür yazmıyosun bişi

gel bize katıl bizeee eğlenelim bizbizeeeee

yazıyom ya :1shok:

büle araya giriyolar ya o zaman yazasım gelmii :1ninca: sadece izliyom okuyom :1ninca:

sıkılıyom çünkü oturmaktan kemiğim ağrıyo mafoldumben

eve gidip uzanmak istiyom mafoldumben

ben normalde sıkılınca iş yaparım iş çıkarırım kendime, şimdi onları da yapamıyom mafoldumben tıçımı da kaldıramıyom mafoldumben

öle kös kös mafoldumben iş oluyo tabi ama bitiveriyo hemen mafoldumben

ne bilim mafoldumben

oy canım hep bişiyler istiy çekiyyy

markerte gidesim varrr böle çikolat fln bişiyler alsam

nebi destiizdivaçı izliyo :roflol:

espiriler havada uçişiy gülmekten öldüm:roflol:

he yapsana aslı valla canım tatlı bişeyler istedi çok fena:s

böle markete üşendimmi gitmeye nutellaya sarılıyom :roflol:

Hemen bi çikolata erit içine bisküvi kır azcık beklet yee ohhhh favori acil durum tatlısımdır benim .

Yada bekle pasta yapiim otobüse verimm sabah elinde

Ben pek bebek sevmem ama elbisesinin rengine bayıldım maşallah bu arada kimin bebesi bu şeker kız.

Hemen bi çikolata erit içine bisküvi kır azcık beklet yee ohhhh favori acil durum tatlısımdır benim .

Yada bekle pasta yapiim otobüse verimm sabah elinde

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

o gelene kadar ben doğrurum

ben yine gidem nutellaya

ya bunun resimlerini ben ilk doğduğundan beri takip ediyorum ya varya böle güsel bir bebek ben daha görmedimm ilk doğduğundada tam bir melekti şempazeliklerini görsenizz allahımm çok tatlıı maşallah diyorum her bakışımda çok güsel çünkü

kuzum bize sadece şunu söleyebilirmisin 2.üyelik alıp gelen birimi bu sadece onu söle isim neyi önemli değilll

ne bilim bacım ben. Aypi karşılaştırması yapmak lazım.

Bu arada ben göremedim fotonu hayden bi daha koy. yada bugün ne giydine koyda bakim lenaklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…