Geyiğin Gülleri

sıkı giyin güllü son anlarda bı hasta olma grip geldinmı 1 hafta yatırıyo yatak döşek

konuşun da ekizler nereyesunuzz

hediyelerini alan varmıdır

bende bugün bakamda alam :lepi:

aldım da gelmesini bekliyom, bi şeyi temin edemediler kaç gündür

kıyma neden yok katılmadı bugün hiççç

geldim bebem boshayallersmile pis boğazımdan oldu habire bişi yiyip içiyom kaydirigubbakcemile3 bi de bebişe bişiler bakıodum da ondan bilmiyorumkismile

ya GıTTıM O gidiyorum dedim zamannn çok kalabalıktı 1saat sora geldedi gidicem birazdan 1saat dolucak hoff ya bi aldıramadımya sinir oldum orman gibin oldu resmen az daha uzasa örücem onlarıı

güllü varmış ebrudaa 12lria dedi o seti duş jelleriylen birlikte tek alamammı dedim tek alırsan 6lira zararın olur dedi e iyi dedim getir hepsicini

olsun lülümmmmmmm gidersin sıkma canını kına yarın deelmi zati bilmiyorumkismile

efet yarınnnnnnn ösgem ama o karı çok yoğun oluyo yarına sıkıştırmak istemedimm çünkü yarın iş saatleri arasında gidicem yine satenn saçım içinn zırt pırt çıkıpta göze batmak istemiyorum

lülüü görümcenin evine bakıyom yorum yapim geliyom :):):)
naptınıs kızlarrrr
ben çağrıdayım arka tarafa bilgisayarıma geldim açtım diger tarafta arkamda çocuklar var bakamıyom pekk

nilü oda varya nekadar bilmiş pok

kızım tek fiyatından verebilirdi sana diğerlerini satabilmek içinde yine çingenelik yapmış

evet kampanyada 12 hepsi ama en fazla 3 e beşe verirdi yane neyse

nilü oda varya nekadar bilmiş pok

kızım tek fiyatından verebilirdi sana diğerlerini satabilmek içinde yine çingenelik yapmış

evet kampanyada 12 hepsi ama en fazla 3 e beşe verirdi yane neyse

ooo lülü yoksa benim aldıgım simli şeydenmi arıyonnn
ben onu kuzene verdim keşke vermeseydimmm :sinifsinif:

lülü az bakk bronzlaştırıcı krem süreceksen sakın düğünden 1 gün önce sürmee
vede avonun almaaa
bak uzunsokakta loreal2000 mi ne var orda tek tek satılıyo mendil şeklinde ondan al ve bugünden sür çünkü ertesi gün bi turunculuk oluyo vücutta

gülşen dün yazmışsında lülünün yatak odası doğtaşda indirimde nekadr ?
bide şimdi baktım lülü nün yatak odası güsel görünüyo aynalı filan ? nerde baktıki ablanlar bide nekadarmışşş

BEN daha önce kullandım mendillerden çiçek düğünden bigün önce sürüyorum
sora düğün sabahıda sürdümmü akşama kadar tam oluyoo glşenin düğününde öle sürmüştüm çok güsel olmuştu
şimdi de öle yapıcam üzerinede o pudradan sürücem hem simli hemde güsel kokuyoo
gerçi feride aldım dedi ondanda sürebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…