Geyiğin Gülleri

kaç gündür müzik dinletmiyom sıpaya ben, unutmam bugün inşallah bilmiyorumkismile

böle olunca kendimi suçlu hissediyom hep (

müziği boşgec sen şimdi bu yazdıklaırmızı okuonya çınarda anlıomuki acaba edepsiz eettik bebeyi:roflol:

kaç gündür müzik dinletmiyom sıpaya ben, unutmam bugün inşallah bilmiyorumkismile

böle olunca kendimi suçlu hissediyom hep (

dünde güllü sagopa dinliyoooooo dedim kız bebeye dinletme bunnarı mozart dinlettt:roflol::roflol::roflol::roflol:

bizim yazdıklarımızı anlıyorsa
annesiyle babasının yaptıklarınıda anlıyordur
tek suçlu biz değiliz :roflol:

bencedeeeeeee:roflol::roflol::roflol:
kızım ama o bişi değil çocuk kendinin nasıl dünyaya geldiğini öğrenmiştir o esnadaa caizdirr bence :smiley-cool:

kız ben geçen yıl turşusunu yaptım tadı hoş olmadı konserveyi denemedim denerim :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

sen niye turşusunu kurdun ki
kocan yanında zaten kaydirigubbakcemile3

bencedeeeeeee:roflol::roflol::roflol:
kızım ama o bişi değil çocuk kendinin nasıl dünyaya geldiğini öğrenmiştir o esnadaa caizdirr bence :smiley-cool:

anladım hoca efendi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

müziği boşgec sen şimdi bu yazdıklaırmızı okuonya çınarda anlıomuki acaba edepsiz eettik bebeyi:roflol:

gacılar çocuuun tirbiyesini bozacaaanız kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bizim yazdıklarımızı anlıyorsa
annesiyle babasının yaptıklarınıda anlıyordur
tek suçlu biz değiliz :roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

anam noldu size bilmiyorumkismile

açıldınız da açıldınız duramıyonuz gari kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…