Geyiğin Gülleri

çok az ipi altına girmişse çıkıyo
ama örmüşsen tomurcuğu çıkmıyo çok kötu görunuyo
başlarken çok düzgün başlarsan yamıyo bıdaha hep ipi örüyon tomurcuklar dışarda kalıyo

kaç kez yaptık söktuk o yuzden sıkıldım bende
bıde pembe beyaz aldım
pembe sıkı oldu
beyaz bol oldu
arada nekadar fark var meğerse ip araları beyazda daha uzun
heyy allam delii oldum dedım pembeyı verım beyaz yapim takrar başlattım yandakı terzıkadına
öle işte
yarın getiririm yanımda gösterırım

ipin adı alıze marifetli ip dimi
küçük tomurcukalrı var
battaıye resmı var ustunde pembe koyu pembe

bnde onu gördum işte çok sevdim aldık ama darlandım ben

bizim battaniye de bitmedi daha, çerçevesi bitince resim çekip eklicemm :emir_bebek:

ayın 4ü die düşündüm benn çarşambaya geliyo cuma herkesin elinde olur die çünkü herkes haftasonu çalışmıyo
bence yani bilmem kızlar ne der

KIZLAR BEN ÇARŞ ÇOK ZOR GÖNDERMEM ANCA CUMARTESŞ OLur ama hastaneden kargo gelir alırsa olurr soriyim de bi

tarih ne olcak şinci?

bana hepsi uyar ama napsak tarihi kesin?

bence herkes aynı tarihte göndersin çiçek sende akşam iş çıkışı gelir verirsin kargoya nasılsa açık oluyoo

Kızlarrrrr
demeyi unuttum sizee
önceki gün kayınvalidemdeydik annem teyzem filan ailelerimiz düğünde tango yada wals yapmamızı istiyolar bilmiyorumkismile
girişte tangoyla girin diyolar :eek:
düğüne kdar kursa gidin hilmde önceden gitsekmi demişti zaten o istiyo ama ben kalas gibi becerememkiiiii
bilmiyorumkismile

bence herkes aynı tarihte göndersin çiçek sende akşam iş çıkışı gelir verirsin kargoya nasılsa açık oluyoo

lülüüü ben geç çıkıyorum yemin ediyorum kapıdan babam alıp kapıya bırakıyo mal gibiyim buaralar...
kredi kartım zamanı geçtide hala duruyom bankaya gitmedimmm faiz gelcek biton

lülüüü ben geç çıkıyorum yemin ediyorum kapıdan babam alıp kapıya bırakıyo mal gibiyim buaralar...
kredi kartım zamanı geçtide hala duruyom bankaya gitmedimmm faiz gelcek biton

mng yi ara ora gelip alsınlarr gelirler yaniii ora yakn şube neresi ise

çiçek süperr :KK70:

bencede tangoya gidin nolcak süper olur

kalas gibi ol nolcak kursa gidicen sonuçta öğrenirsin :lepi:

Kızlarrrrr
demeyi unuttum sizee
önceki gün kayınvalidemdeydik annem teyzem filan ailelerimiz düğünde tango yada wals yapmamızı istiyolar bilmiyorumkismile
düğüne kdar kursa gidin hilmde önceden gitsekmi demişti zaten o istiyo ama ben kalas gibi becerememkiiiii
bilmiyorumkismile

tangomuuuuuuu akannehir

Kızlarrrrr
demeyi unuttum sizee
bilmiyorumkismile

süperrrrrrr olur çiçeeemmm

öle deme kıs, örenirsinn, adımları karıştırma yeter zaten bi iki figür size yeter. detaylıca deli gibi öğrenmenize gerek yok. kaldı ki kursaa bile geek yok.

cdleri var öğrenmek için. onlarla beleşe öğrenirsiniz yerimseniben

ayyyyyyyyyyyyyy çiçek çok güzel olar
ben çok heves etmiştim öle bişe olsun dıye
ama ne vakıt kaldı ne de onu düşünmeye fırsat
şimbi bile diyorum dans kursuna gidelim ne gerek var dıye kalas kocam ne işe yarıcakmış
bıde demezmı folklere gidelim heyyy yarebbım halayı napcaz gitmıyom dedım

ama tv de falan görunce çok özenıyorum hala
yaparsın kıs nolcak
yapın bence

akşam pihterle behlülü gördünüzmü yaparkeneeeeeohaoldumsmile

tutkuluuuuuuuuuu ateşliiiiiiii bizi yansıtannnnnnakannehir

X