Geyiğin Gülleri

günaydın kuzularımmmmmmmmmmmm Şeniz

hava mükemmeeeell derecede güzellllllllll opuyorumnanaktan

harikaaaaa güneş süper hava mis gibi bahar kokuyooooooo bayanssulusmile

camlar da açıkkkkkkkk

misssss misssssss zemuszemus

günaydın yawru ceylanalrımmmmmmmmmm
nassınız inşallah
bu kim yaw daha 8 msjı var gelip bizi bulup yazıyo sadece hayret doğrusu
nesemmmm

lülük rüyamda senı gördum kıs hastanede yatıyodum sancın varmış serum falen vermişler
hayır olsun

günaydın yawru ceylanalrımmmmmmmmmm
nassınız inşallah
bu kim yaw daha 8 msjı var gelip bizi bulup yazıyo sadece hayret doğrusu
nesemmmm

lülük rüyamda senı gördum kıs hastanede yatıyodum sancın varmış serum falen vermişler
hayır olsun

ay hayır olsunn
akşam çok sancılandım huylummm sıcak su koydum şişeye ölece yattımmm
ama geçti şuanda iyimm kan felanda gelmedi daha

bende göksenintubayı gördüm rüyamda
göyam ben istanbuldamıyım nearaşıyorus bununla seni tatlı yemeğe götürcem diyo bna
neyse ben hazırlanıyorum felan ama öle aptal bi kıyafet giymişimdi beyaz kilotlu çorap üzerine bietekk sora alıyo beni arabaya biniyos arkada bi kız bi erkek var tuba sürüyo bende yanında diyoki o benim şöförüm arkdaki ama şuan sen varsın die ben kullanıyorum diyo. gidiyos bi cafeye tuba süper mini siyah bi elbise giymiş ama bacakları okadar güselkiii ben böle kendime bakıyom salak kıyafetime öle utanıyorumkiii sora tatlılar geliyoo içimden diyorum ben çok açım nasıl yicem bunu demede diyemiyorum tubaya aç oldumuu
öle aptal bi rüya gördüm:sm_confused:

ya ben hayatımda ilk kez bi forum sitesine yazıyorum :) acemiliğime geldi biraz :)

ilkkez bi forum sitesine yazıyosun ama geldin yine bizi buldun buldun yetmemiş gibi geriye dönük mesaşımı bulup alıntı yapıppp cevap yazdın nekdar çelişkili ve enterasan dimibenneyaptımki

ya ben hayatımda ilk kez bi forum sitesine yazıyorum :) acemiliğime geldi biraz :)

sende acemıysen
ve ilk bıze yazıyosan alıntı yapmayı bıle bılıyosan

ben daha hiç bişe bilmiyorum

gel külah verimde oraya anlat güzelim
eyyy gidiiiiii:1closedeyes:

günaydın güllüüüüüüü
adresını yollada sahibine verim bebemmyerimseniben

X