Geyiğin Gülleri

huylummmm giden gitmiş yapacak bişi yok, üzme kendini daha çok :KK43:(

lülümmm bunnar ne gııı :)))))))))

çok güssellerr da ondan didim :emir_bebek:

yirim bunnarı bennnnnnnnn boshayallersmile

çınar paşa nın eşyalarını yıkadım ya, evin içi hala bebek kokuyo yaaa :kedi: :asigim:

ŞEKER GELMEDİ çok özledim onu vede merak ediyorumm

sabah çiçek bakıp bakıp gittiii

saten gelsinn nasihat edicem çiçeke birazz
:kızgın:

nie acabaa sabah gördüm onu ben aşadaa ama yazmadıı

ay bi hava var kızlar sanki yazzzzzzzzz sıcacıkk yüzümde ateş gibi hasta olcam sanırsam

KIZLAR geçen yazdımya size bi arkdaşım tüp bebekyaptırdıda tuttu die glşenle ortakarkdaşımız olan kız
ikiz yada üçiz olabilirmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşakannehir

KIZLAR geçen yazdımya size bi arkdaşım tüp bebekyaptırdıda tuttu die glşenle ortakarkdaşımız olan kız
ikiz yada üçiz olabilirmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşakannehir

vuuuuuuuuuuu :1shok: :1shok:

çok zor yavvv :1ninca:

offfffffffff ben bakamam okadar çocuk kanımca:kedi:
allah yardım etsin ona

AMA BAK hiç yokken 1istiyoken allah nasılda doldurcak kucağını onları veren allah sabrınıda verir kolaylığınıda
allahım banada okadar çok nasip eder inşallah :Saruboceq:

AMA BAK hiç yokken 1istiyoken allah nasılda doldurcak kucağını onları veren allah sabrınıda verir kolaylığınıda
allahım banada okadar çok nasip eder inşallah :Saruboceq:

bende cok isterim ikiz olsun ama ailede hiç yok ancak tüp bebek olursa. nasip oda.

bende grip gibiyim böle burnum felan akıyo.

huylu az paramı yaw. çantalarına baktınmı ben hep çanta deişirim başkasının içinde kalır. yada montalrımn birinin cebinde.

ablam çok kaydebeder. annemler benm düğünde bana bilezxik takarken ona da taktıydı( kızmıştım ne alaka diye ya neyse:) onu bulamadı bir ay o kadar üzlüdüki sonra baktı ki vitrinin içine fincan takımının içine saklamış gaybana

1.gece çantasına bak birde 33.sırada günlük gri bi çanta var ona bak

güzelmiş bende kurdeleliyi begendim. günlük aslında limangoda incinin var sabah alcaktım nerdeyse. tubilik dediki büyük olabilir cok. güvenemedim senin gece çantasınamı ihtiyacın var ?

baktım tubim bakmadığım çanta mont cebi
kazakların altı havlu altı heryere baktım uçtu uçtuuuu gitti

bana şey gönderın markofonıden uye olimde bakarık

X