Gerilim tipi baş ağrısı ve anksiyete

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.793
1.906
26
Hanımlar merhaba

26 yaşındayım, ileri seviye hastalık hastasıyım ve anksiyetem mevcut. Yaklaşık iki hafta önce adet oldum ve tam o sıralar bende gün içinde ufak ufak yoklayan baş ağrıları başladı. Çok önemsemedim zaten bi süre yoklayıp ilaçsız geçiyordu. Regl döneminde hormonaldir normaldir dedim. Ama durum hala devam ediyor, tek fark ben bu baş ağrılarını ciddi seviye saplantı yaptığım için çok daha fazla etkileniyorum. Yatağa düşürmüyor ya da günlük işlerimi yapmama engel olmuyor ama kafamda hep bir basıklık, hep bir ağırlık var. Bazen ensemden boynuma ve omuzlarıma yayılıyor. Dün gece uyuyamayıp ağladım sabah da acile gittim. Acildeki hekim beyin tomografisi çekip kan aldı çok şükür ikisi de temiz geldi ama ben rahatlamadım adam da ilaç falan vermedi zaten. Benim yaşadıklarımı yaşayan var mı

Benim başım ağrıdığında çok çok şiddetli ağrır. Yataktan kalkamam, gözümü açamam. 20 yıldır migren hastasıyım ama gerilim tipi, sinüzit, tansiyon, şeker yükselmesi, boyun fıtığı sebepli baş ağrılarım da çok oluyor. Bu şekilde yaşayıp gidiyorum. İlaçların faydası olmuyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…