Aile Planlaması Geri ekme ve ardndan idrar yapmak

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bunu anlamadım ,hem evli değiliz henüz demişsin hemde prezervatifle korundum demişsin ,eşim demişsin,hap demişsin anlamadım valla CADIARZU

Cinsel birliktelik yaşamak için evli olma şartı yok :KK66: Herkesin kendi tercihidir.. Resmi imza atmamış olabiliriz ama nişanlımdır,eşimdir.. ılk ay prezervatifle korunduk, 2 aydır hap kullanıyorum.

selam benım bır sorum var hamıle kalmak ıstemıyorum ve geri cekme yontemını uyguluyoruz , ılıskı bıttıkten sorna yatar pozısyonda kalmıyorum ve anında kalkıp idrarımı yapıyoırum cunku ıdrar sperm ı oldurur dıye bılıyorum ayrıyetten yumurtlama zamanında ılıskıye gırmıyoruz bu saydıklarımın hepsını yumurtlama zamanı dısında yapıyoruz , bır bosalma olmasada zevk suyunda bulunan az sayıdakı spermlerı ıdrar yaparak oldurmeye calısıyorum hamılelık ıhıtmalını en aza ındırmek ıcın ksıaca ve yatar pozısyodna durmuyorum kı derıne ınmesın eger sperm varsa dıye... sızce yaptklarım dogrumu ? hap kullanmak ıstemıyorum prezervatıf ıle zevk almıyoruz..

tesekkur ederım..

:roflol::roflol: gülmekten kendimi alamadım, kusura bakmayın ahali.

Nasreddin Hoca misali oldu bu,"ya tutarsa"

Arkadaşım olurmu hiç öyle şey, siz geri çekilme filanda uygulamıyorsunuz, hiç korunmuyorsunuz ki. Sevgiliniz içinize boşalıyormu, evet, e bunun neresi geri çekilme.

Böyle devam ederseniz çok yakında bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

valla biz tam 2 senedir geri çekme yöntemini kullanıyoruz. eşim benim yüzümden prezervatif kullanmıyor çünkü bende kuruluk ve tahriş yapıyor.
ama sana şunu söyleyeyim geri çekme yönteminde her ay hamile kaldımmı kalmadımmı stresi insanı mahvediyor. ben öğrenciyim o yüzden kesinlikle hamile kalmamam gerekiyor. kalırsam mümkün değil aldıramam,kıyamam.benim hatam yüzünden bi canlıyı öldüremem.
bunun stresi çok kötü.
o yüzden hiç istememe rağmen bua y d. kontrol hapına başlıyorum.

Bu KK sayesinde çişin daha ne işlere yaradığını öğreneceğiz böylece kafamçokkarıştı
Arkadaşım saçmalama çiş hiç korunma yöntemi olurmu?

:roflol::roflol: gülmekten kendimi alamadım, kusura bakmayın ahali.

Nasreddin Hoca misali oldu bu,"ya tutarsa"

Arkadaşım olurmu hiç öyle şey, siz geri çekilme filanda uygulamıyorsunuz, hiç korunmuyorsunuz ki. Sevgiliniz içinize boşalıyormu, evet, e bunun neresi geri çekilme.

Böyle devam ederseniz çok yakında bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

mesajımı ıyı okursan tekrar , ( alıntı yapmıssın yıne farketmedınmı onuda anlamadım ) bende sana sadece tebessumle gulumsuyorum =)

bızde gerı cekılme yontemını kullanıyoruz ,bundan sonra hemen gıdıp çişimi vde yapayım da cift koruma olsun kaydirigubbakcemile3

gerci geri cekılme yarık oruma sayılıyor o zaman tam korumamız olsun ..:eek:

nettede yazıyordu bulursam gonderırım

nette yazan her şeye inanma:eek:lmaz:
ya o bilgi yalan, ya da sen yanlış anlamışsın demektir.
tuvalete gittiğinde kasılmanın etkisiyle spermler dışarı akabilir, ama idrarı spermi öldürse bile bu ancak erkeklerde gerçekleşir. çünkü çıktıkları yer aynıdır.
kadınlarda anatomik durum daha farklı. idrarın spermi öldürücü olduğuna eminmişsin, ama idrarın çıkış yolunun vajina olmadığını bilmiyorsun. çocuk olsan hoş görürdüm fakat ilişkiye girecek kadar olgun olduğunu düşünen bi kadın kendi organını nasıl tanımaz gerçekten aklım almıyor.
ha bir de erkeğin çok dikkatli olması gerekir, saniye farkıyla geç çıksa, istediğin kadar tuvalete git ıkın, ilk fışkıran spermler yerine ulaştı mı belersin beşiği, haberin olsunsengözlerimebaksanab

benimde simdiye kadar olmadi..ama her ay gercekten soru isareti oluyor..
tuvalete cikinca spermler akar ama biz gidene kadar da yumurtaya ulasabilir ne de olsa bizden hizlilarr:kedi:kaydirigubbakcemile3 hamilelik riskinin olmadigi pozisyonlar deneyin..ama mutlaka korun kurtaj olmak istemiyorsan azicik zevkinden taviz vereceksinnsengözlerimebaksanab
yaaa tutarsa ya tutarda biri denk gelirse diyorum sanaaa baskada birsey demiyorum..lülülülülülü

Son düzenleme:
İdrarın spermi öldürdüğünü hiç duymadım...
Bir kere ikisininde yeri ayrı....
Biri yukarıda biri aşağıda ....
Nasıl buluşacaklar acaba merak ettim ... delikafadulden

valla biz tam 2 senedir geri çekme yöntemini kullanıyoruz. eşim benim yüzümden prezervatif kullanmıyor çünkü bende kuruluk ve tahriş yapıyor.
ama sana şunu söyleyeyim geri çekme yönteminde her ay hamile kaldımmı kalmadımmı stresi insanı mahvediyor. ben öğrenciyim o yüzden kesinlikle hamile kalmamam gerekiyor. kalırsam mümkün değil aldıramam,kıyamam.benim hatam yüzünden bi canlıyı öldüremem.
bunun stresi çok kötü.
o yüzden hiç istememe rağmen bua y d. kontrol hapına başlıyorum.

Ben de aynı durumdayım canım, bak bu ay gene stres oldum.Hamile kalırsam da aldıramam, kendimi de biliyorum.En iyisi d.kontrol hapı :sinifsinif:

selam benım bır sorum var hamıle kalmak ıstemıyorum ve geri cekme yontemını uyguluyoruz , ılıskı bıttıkten sorna yatar pozısyonda kalmıyorum ve anında kalkıp idrarımı yapıyoırum cunku ıdrar sperm ı oldurur dıye bılıyorum ayrıyetten yumurtlama zamanında ılıskıye gırmıyoruz bu saydıklarımın hepsını yumurtlama zamanı dısında yapıyoruz , bır bosalma olmasada zevk suyunda bulunan az sayıdakı spermlerı ıdrar yaparak oldurmeye calısıyorum hamılelık ıhıtmalını en aza ındırmek ıcın ksıaca ve yatar pozısyodna durmuyorum kı derıne ınmesın eger sperm varsa dıye... sızce yaptklarım dogrumu ? hap kullanmak ıstemıyorum prezervatıf ıle zevk almıyoruz..

tesekkur ederım..

Bu kadar yorulmana gerek yokki
spiral taktır yada hap kullan.
ayrıca doğum kontrol hapı yumurtalıkların ve rahmin içinde süper birşey..

hamile kalmak bu kadar kolaysa ben neden 1,5 yıldır uğraşıyorum acaba CADIARZU
bence diğer doğum kontrol yöntemlerinden birini denemelisiniz, bu pek de güvenilir değil :nazar:

ilk evlendiğimizde bizde bikaç ay kullanmıştık bu yöntemi..zaten bizim çocugumuz olmadığı için bi süprizle karşılaşmadık..ama bu sizinde böyle olucak diye bişey yok yinede dikkatli olun..
prezervatifte his kaybı oluyo demişsin ama bu yöntemdede zevk kaybı oluyo sonuçta adamın başka biyere boşalmasıyla vajinaya boşalması aynı şey değil...aynı şekilde seninde düşünsene tam zevkin geliyo adam vırtt diye cıkıyo içinden..yarım kalıyosun filan..

benimde simdiye kadar olmadi..ama her ay gercekten soru isareti oluyor..
tuvalete cikinca spermler akar ama biz gidene kadar da yumurtaya ulasabilir ne de olsa bizden hizlilarr:kedi:kaydirigubbakcemile3 hamilelik riskinin olmadigi pozisyonlar deneyin..ama mutlaka korun kurtaj olmak istemiyorsan azicik zevkinden taviz vereceksinnsengözlerimebaksanab
yaaa tutarsa ya tutarda biri denk gelirse diyorum sanaaa baskada birsey demiyorum..lülülülülülü

Hamilelik riskinin olmadigi pozisyonmu var Allah askina arkadasim yaa...
Önemli olan penisin vajinaya girmis olmasi... ister bosalsin ister bosalmasin... zevk suyu bile yeterli olabilioyr hamilelik icin...
Hatta penisin vajinaya girmesine bile gerek yok; erekte olmusken vajinaya temas etmesi, ya da vajina yakininda bosalmasi bile yeterli!!!

Hamilelik riskinin olmadigi pozisyonmu var Allah askina arkadasim yaa...
Önemli olan penisin vajinaya girmis olmasi... ister bosalsin ister bosalmasin... zevk suyu bile yeterli olabilioyr hamilelik icin...
Hatta penisin vajinaya girmesine bile gerek yok; erekte olmusken vajinaya temas etmesi, ya da vajina yakininda bosalmasi bile yeterli!!!

bircok konuda oldugu gibi bu konuda da bilgi sahibi degiliz malesef ki turk kadinlari olarak.size ters gelen birseyi lutfen arastirip cevap verin..arama motorlarinda cok rahat sekilde bulabilirsiniz bu yazdigimi.madem siz arastirmiyorsunuz bende size su bilgiyi yolluyorum..

Gebe Kalmak İçin Cinsel Pozisyonlar

Spermin vajina içinde en uzun süre kaldığı pozisyonlar gebe kalmak için en uygun olanlardır.
Gebe Kalmak İçin Cinsel Pozisyonlar Misyoner pozisyonunda (erkeğin üstte olduğu) ilişki sırasında ve sonrasında 1 saat süre ile belinizin altına yastık koyarak rahim ağzınızın spermleri daha kolay ve daha uzun süre ile tutmasını sağlarsınız.Fakat yastığın aşırı kalın olmaması gerekmektedir.
Diz dirsek pozisyonundaki beraberlik hamile kalmak için en uygun şekildir. Bu şekildeki bir beraberlikten sonra da sırt üstü yatarken belinizin altına 1 saat süre ile uygun kalınlıkta bir yastık koyun.
Ayakta,oturarak veya kadının üstte olduğu pozisyonlar spermin vajina dışına akışını hızlandırdığı için gebe kalmak için uygun şekiller değildirler

selam 3 yıllık evliyim ve bu geri çekilme yöntemini kullanıyoruz.hamile kalmadım,ancak bu sizde de böyle sonuçlanacak diye birşey yok. ayrıca ben yumurtlama gününü takip etmedim,hemen ayağa kalkmak gibi ekstra şeyler de yapmadım ama hamile de kalmadım. bu bir doğum kontrol yöntemi değildir..çocuk olması sorun olmayacağı için bunu denedik biz..ama dediğim gibi sizde aynı sonuç olmayabilir..

geri çekilme yöntemi dogum kontrol yöntemi degildir her şekilde bu şekilde ilişki sonucu hamile kalınabilir yani güvenilirlik oranı yüzde 1 bile yok siz bekarsınız burdaki evli bayanların bu şekilde korunmasına anlam veremedim açıkcası daha bilgili olmaları lazım şunu düşün prezervatifde bile hamile kalınabiliyor risk alma canım ayrıca zevkide etkiliyor bide erkekde boşalma öncesi gelen zevk suyundada sperm olur ve bu bile hamile yapabilir

bircok konuda oldugu gibi bu konuda da bilgi sahibi degiliz malesef ki turk kadinlari olarak.size ters gelen birseyi lutfen arastirip cevap verin..arama motorlarinda cok rahat sekilde bulabilirsiniz bu yazdigimi.madem siz arastirmiyorsunuz bende size su bilgiyi yolluyorum..

Gebe Kalmak ıçin Cinsel Pozisyonlar

Spermin vajina içinde en uzun süre kaldığı pozisyonlar gebe kalmak için en uygun olanlardır.
Gebe Kalmak ıçin Cinsel Pozisyonlar Misyoner pozisyonunda (erkeğin üstte olduğu) ilişki sırasında ve sonrasında 1 saat süre ile belinizin altına yastık koyarak rahim ağzınızın spermleri daha kolay ve daha uzun süre ile tutmasını sağlarsınız.Fakat yastığın aşırı kalın olmaması gerekmektedir.
Diz dirsek pozisyonundaki beraberlik hamile kalmak için en uygun şekildir. Bu şekildeki bir beraberlikten sonra da sırt üstü yatarken belinizin altına 1 saat süre ile uygun kalınlıkta bir yastık koyun.
Ayakta,oturarak veya kadının üstte olduğu pozisyonlar spermin vajina dışına akışını hızlandırdığı için gebe kalmak için uygun şekiller değildirler

Her okudugunuz sey dogru diye birsey yok...
Ayrica ben söyledigim seyin hala arkasindayim!
Burda yazan sey söyledigim seye zit birsey degil: bahsedilen pozisyonlar hamileligi kolaylastirabilecek pozisyonlar; uygun degil diye adlandirilan pozisyonlar ise, hamileligi engelleyen pozisyonlar degildir; sadece diger pozisyonlar "kadar" uygun olmayabilirler!!!
Penis fiskirarak bosalir; bu sirada ulasmasi gerek ulasmistir zaten yerine... geri akanlarin hic bir önemi yoktur!
Asil ben sizden dogrudürüst arastirmadan okudugunuz ilk seye inanaraktan arkadaslarimiza yanlis bilgi vermemenizi rica ediyorum...
Ozaman kimse bir cok saglik riskini göze alaraktan korunmasin; ayakta, oturarak, ya da üstte oldugumuz bir pozisyonda yasayalim cinselligimizi; bir tek misyoner pozisyonu vs. icin degmez onca saglik sorununu göze almaya!!!

Son düzenleme:
X