Geri Dönmeyen Bir Aşka..

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
Kendini kandırma artık. Yaşanılanların ardından üzülmek anlamsız bundan sonra. Neye neden geç kaldığımızı sormadın ki hiçbir zaman. Yalnızlığıma hiç ortak olmadın ki. Anlamsız gidişlerine alıştırdığım kalbimi daha fazla yorma ne olur. Yaralarımı, gülümsemelerine meze yapma geceleri. Tutunacak onca dalın arasında, ellerimi boşluğa bıraktıktan sonra, hiçbir ışık göremezsin gözlerimde. Yavan mutluluklarına beni ortak edemezsin. Aşk çok uzak bir gece de terk etti beni.Ardından kalan soğuk eşyaların arasında, yeniden sevebilir miyim diye umut etmemin ne kadar anlamsız olduğunu algılayabilir mi aklın? İzdüşümlerime takılıp düştüğüm yollarda, acı yaşamları kendime katıp, geçtiğim her şehrin yalnızlık sınırlarında beklemenin ne olduğunu sorabilir misin kendine? Kendine dürüsüt olabilir misin, aşkın yokluğunda? Senden sadece masumluğunu isteyen bir yaşamın koskocaman hüsranını görmezden gelip, saçma sapan bir gülümsemeyle yeniden aşkı mı çağıracaksın? Bu kadar kolay değil hiçbir şey, aşk bu kadar kolay geri gelmez inan bana. Kaybedilen hiçbir şey bu kadar kolay geri gelmez. Yaptıklarının ardından bakmayı becerebilseydin eğer belki bir umut çalardı kapını bir gün. Bu acınası rahatlığın olmasaydı. Silah gibi kullandığın yapayalnız bakışların... Aşk birgün geri dönerdi belki..
Yeniden kendimizi kandırmayalım artık. Sen ait olduğun sahte mutlulukların safında, eski yerini almaya devam et. Unutulmuşluğun ne olduğunu bilmeden yaşamaya başla, hiçbir şeyin değerini bilmek istemeyen yalan dolu hayatını. Düşlerimin peşini bırak, hayallerimin.. Yürüdüğüm yolda tekbaşıma kalmama izin ver eskisi gibi. Senin yapmaya korktuğun şeyi yapmama izin ver. Yeni bir aşkın kapımdan içeri gülümsemesine izin ver. Seni defalarca bulup defalarca kaybeden bir ruhun, özgürlüğüne koşmasına artık izin ver
.

X