Geri Çekilme yöntemiyle hamile kalan var mı ?

Melekdamarr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2023
4
1
26
Kesinlikle içine hiç boşalma olmadan bu şekilde hamile kalan var mı ? Bir de adet günüm geldi fakat adet süresi boyunca sadece leke şeklinde kanama var ped bile kullanmadım ilk defa böyle bisey oldu

Kesinlikle içine hiç boşalma olmadan bu şekilde hamile kalan var mı ? Bir de adet günüm geldi fakat adet süresi boyunca sadece leke şeklinde kanama var ped bile kullanmadım ilk defa böyle bisey oldu
Evet benim bir arkadaşım bu yöntemle hamile kaldığını söylemişti. Zaten geri çekilme bir korunma yöntemi değil diyorlar. Sizin ki yerleşme kanaması olabilir. Test yapın çıkar

Evet benim bir arkadaşım bu yöntemle hamile kaldığını söylemişti. Zaten geri çekilme bir korunma yöntemi değil diyorlar. Sizin ki yerleşme kanaması olabilir. Test yapın çıkar
Yarın sabah erken gebelik testi yapıcam sabırsızım evet geri çekilme yöntemi tam bir korunma değil ama zevk suyuyla da kalmak çok çok zormuş

Yarın sabah erken gebelik testi yapıcam sabırsızım evet geri çekilme yöntemi tam bir korunma değil ama zevk suyuyla da kalmak çok çok zormuş
Boşalmadan hemen önce erkekten bir sıvı gelirmiş. Onda baya sperm bulunurmuş. Genelde bu sebepten hamile kalıyorlar. Bir de yumurtlama zamanınıza denk gelmişse olabilir.

Valla öğrendiğimize göre yeni evlenen kız kardeşim yemiş o haltı. Ultra zeka daha 10 aylık evli 10 aydır geri çekilmeyi kullanıyormuş hormonlarımı bozmak istemiyorum diyerek. Sabah sabah güzel bir telefon konuşmasına uyandık sayesinde. TEYZE OLUYORUUUM.

Kondom, spiral mesela? Muhteşem hormonlarını bozmak istemiyorsa

Kondom, spiral mesela? Muhteşem hormonlarını bozmak istemiyorsa
Valla anlayamadım bence içten içe istiyordu erken dicez diye dile getirmiyordu. Geri çekilmeyi de olursa olur olmazsa olmaz diye mi kullanıyordu acaba ? Ben de bilemiyorum kardeşler arasında rahatça cinsel hayat konuşulamadığı için. Spiral bana da olmuyor hiç doğum yapmamışlara takmıyorlar ama prezervatif kullanabilirdi gayet.

Edit; kendisi 28 yaşında 3 kız kardeşin en anaç ruhlusu. Yanına gidicem bi gider gitmez hırpalarım ilk iş. Daha evliliğin oturmadan tadını çıkartmadan ne çocuğu vs diye sonra da bağrıma basarım. Anamgil ilk torunu benden bekliyordu allahtan onlara bir torun çıktı da beni rahat bırakırlar belki

Evet kendi şu an keyifli ise muhtemelen olursa olur kafasındaydı
Çocuklu hayatı görünce pişmanlık yaşamaz umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…