gerçekten şaşkınım kendimi anlayamıyorum

Çok önemli not: lütfen onedio testi çözer gibi kendinize psikiyatrik tanılar koymayınız.

Kendimdeki problemleri içten içe bilip kabul etmiyordum sadece aslında kendimde problem aradım diyemem sadece kabul ettim ve düzeltirsem belki daha iyi olur diye düşündüm. Ben ona karşıda bir şeyi kabul edip haksız çıkmadım kendi içimde kabul edip ona göre davranıyorum ve şaşırtıcı derecede olumlu dönüşler alıyorum. Haklısınız önceki konum çok sertti, ayrılık psikolojisi, kızgınlık, öfke. Ama kendimi yetersiz hissetmek yerine aşırı yeterli hissediyorum her şeyi sağlayabilir mişim gibi. Sabır konusunda dedikleriniz kulağa doğru geliyor doğru hissettiriyor nedense ama düşündüm sabrım kalmadığı için mi böyleyim diye fakat sabrım kalmasaydı bunları bile düşünüyor olamazdım bu konuları açamazdım çünkü sabrım bittiğinde çok derin bir boşvermişlik yaşıyorum. Sevgi konusunda sabrım çok geç biter orası ayrı

Adam önce sinirlendiriyor sizi, yaladıklarını unutamıyorsun sende bu yüzden sürekli ne yapsan da hep bir hırsın var ona karşı gibi geldi bana

öyleydi zaten bazı huyları sinirlendiriyordu kimisini dışa vururken kimisini içime atıyordum ve hırs gibi bir şey oluşuyordu içime. artık sinir olmamayı öğreniyorum o da etmemeyi öğrenecek gibi gözüküyor gidişatımıza bakılırsa

Her ayrintiya cok fazla takilirsaniz fazla fazla detaylar,gerekli gereksiz cok fazla elestiri ile kendinizi de karsinizdakini de yorarsiniz.
Klasik kadercilik oynamak gerekiyor bu noktadan sonra bence.
Hayirlisi cnm diyip biraz rahatlayin.Aklinizi o kadar doldurmussuuz ki bazen nefes almayi unutuyormussunuz gibi geldi bana.
Benim mi sabrım tükendi çekemiyorum artik bilmiyorum ama artik konu ve iceriklerine baktikca bu insanlarin baska isleri,dertleri yok mu yahu? demekten alamiyorum kendimi.
Belki de bu kadar önemsediğiniz icin sorunlar,sorular bu kadar üst üste geliyor.
Biraz akışına bırakın,onun içinde kendiniz içinde bir şeyler yapmaya çalışmaktan vazgeçin.Söylediği gibi bırakın bakalım gidişatı kendisine ne değişiyor?
Aleyhimize akışta olan zamanı lehimize çevirebilsek keşke.
Bir de onun dediği şekilde sürsün bakalım ilişki ne şekilde boyut değiştiriyor.
Bazen mükemmel olmayabiliyor önemli olan ne kadar tutunabildiğiniz..

Aynen dediğiniz gibi nefes alamaz haldeydim sürekli nasıl yapsam nasıl etsem diye düşünmekten. Hep benim uygun gördüğüm şekilde ilerledi sürdü ilişki şimdide onyn uygun gördüğü şekilde sürmesi için bıraktım ne olacağı varsa olsun. Başka dert dolu lakin bende şöyle bir hastalık var ben takmamam gereken her şeyi takarken asıl takmam gerekenleri unuturum

Okumaya üşenenler için net özet adam yine kızı kandırmış

Ask bu kadar dertli yorucu birsey degil yaahu .Olmuyorsa uyum yoktur .Oldurmayın bırakın .Hayat aşktan ibaret deģil .

Yorum yazarken o yüzden acımasız olamıyorum.Empati yapıyorum bir beraberlikte ben nasıl ve nerdeyim?
Beraberlikte mükemellik yakalamayi ben de seviyorum herkes gibi sorunsuz,iyi giden bir ilişkim olsun istiyorum.Ama insan tam da bu dönemlerinde farklı bakış açıları istiyor.Burda bazen sert,bazen anlasilmayi bekledigimiz yorumlar olsa da olayın ta içinde olduğumuz süreçlerde doğru kararlar alabilmek zorlaşıyor.
Bazen bir kenara çekilip izlemek gerekir.Bir süre bu sürece iştirak edip bir seylerden emin olabilmek adına.
Umarım güzel haberlerle gelirsiniz.

Okumaya üşenenler için net özet adam yine kızı kandırmış

Niye böyle yorumladınızki şimdi neden buna ihtiyaç duysun. Yakışıklı maddi durumu yerinde sempatik esprili biri çok kolay bulur belki benden daha iyisini bulabilir. Beni kandırdıysa bile kesin kanıya varmam için gidişatımızın tekrar olumsuza dönmesi lazım

Anlayışınız için teşekkür ederim keşke herkes sizin gibi olsa. Alkış almak için o kadar tuhaf davranan insanlar varki burada. Bende diğer üyeler ile ilgilenirim empati yapmaya çalışırım hallerine kızsam bile bunu fazla yansıtmamaya çalışırım ama kimseye bana gösterildiği kadar acımasız tepki verilmemiştir. Neyse canları sağolsun ne diyeyim. Zaten ileride bir konu açarsam ya güzel haberlerle ilgili olacak yada en kötüsü. En kötüsü olursada dert yanmak amacı gütmeden açıcam, çünkü tekrar kötü bir şey yaşarsam bitiren kişi ben olurum ve geçenki kadar üzülmem

Ama senin gibi peşinden böyle koşan her dediğine inanıp kendinde hata arayıp susanı zor bulur adam iki gün iyi davranıyor üçüncüde sizi hatalı olduğuna inandırıyor dört beşinci gün kavga ediyorsunuz bence sen hatalı olmadığını anladığın için oluyor bu da neyse sonuç olarak adam aman banane der gibi davranıyor yine siz peşinden koşuyorsunuz döngü bu adam yaptığı her hatada seni suçlu buluyor sende tmm cnm diyorsun resmen böylesini bulamaz

Acımasız eleştiri kimseye bir şey kazandırmaz.Yerin dibine sokup çıkarsam sanki her şey yoluna mı girecek,ya da bir aydınlanma yaşayıp eskiye dönüp her şeyi çok iyi hale mi getireceksiniz?
Burda kimi zaman sert yorumlarla alakalı çıkışlarım oluyor.
Bir iki beğeni fazla almak yerine kişiliğimi duruşumu bozmadan davranmak reelde de sanalda da beni daha çok mutlu ediyor.
Farklı konulara acımasız eleştiriler yapıyoruz ama kendimize eleştiriler gelince pençeler çıkıyor hemen.
Bel altı vuruluyor,hakaretler,çatışmalar,yorumu yazan kişinin yorumuna bakmadan kimin beğenmiş olduğunu tahmin ediyorsun falan.
Nerden ne almak ve ne vermek istediğini kişinin kendisi belirliyor neticede.
Ama saygı çerçevesinde olması şahsen benim icin çok kıymetli.
Konu dışına çıktım Daryana ama sen de almak istediğini al başının üzerine koy istemediğini ayağının altına al en güzeli bu.

Ben ona karşı söylemedimki bu yazmış olduğum kurdugum empatiyi. sadece içimden düşünüp ona göre davranmaya başladım o da ben yumuşayınca daha düzgün davranmaya başladı, i bende gidişatımızın iyi olmasından dolayı bir anlık sevinçle içimi döktüm konu açıp. Evet belki benim kadar anlayışlısını bulamaz orası ayrı. Kimse bu kadarı ile uğraşmak istemez bu yaşta. Artık peşinden koşmamı gerektirecek bir şeyde kalmadı üstünede düşmüyorum. Tek yaptığım naif duygusal ve hoşsohbet davranmak gerisini o yapıyor. Bu süreç zaten ya dönüm noktamız olur her şey iyiye gider yada bitiş noktası olur ve geri dönüşü olmaz. Şimdiye kadar sadakatine sevgisine güvenim çok diye anlayışlı olmaya çalıştım lakin bunlarda kurtarmaz o saatten sonra

Dediklerinize tamamen katılıyorum ilginiz içinde teşekkür ederim

Siz evliliği düşünmuyorsunuz , bence çok gereksiz ince düşünüyorsunuz akışına bırakın nasıl olsa ciddi kararlariniz yok . İnanın değmez .. İlla biri olacaksa hayatınızda size birseyler vermeli , maddiyat olarak vs değil , belki bir bakış açısı ya da huzur gibi mesela ..

Benimde aradığım tam olarak bu zaten ama insan en çok neyi isterse ondan mahrum kalıyor bu hayatta sanırım

Bitiş noktası olacağını sanmıyorum senin için sms öyle diyorsan öyledir ne diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…