Gercekten hamile miyim?

_Aysima_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
637
3
Kizlar adetim 8günü gecti karnim sis herseye agliya bilirim cok alingan oldum hemen sinirleniyorum sicak basiyor durmadan eyilip durdugum zaman karnim agiriyor gözlerim arada karariyor

Bundan 2gün önce test yaptim negatif cikti
Aklim acayip karisik hatda suan bile agliya bilirim ben henüz cocuk istemiyorum (allahin gücüne gitmesin)
Daha cok erken evliligimi oturtmak istiyorum

Bana birseyler söyleyin lütfen

Yani 6 gün geçtiğinde test yapmışsınız..1 gun bile gecmeden testte cikar aslinda
test yineleyin..hatta kanda b -hcg baktirin.ama gebelik yok bence.

hamile değilsındır günün geçmiş teste pozitif çıkardı silik de olsa çift cizgiolurdu .negatif olduğuna göre bence hamıle degılsın

çok yanlış düşünüyorsunz eşinzle aranızda aşılmaz sorunlar mı var bilmiyorum ama eğer öyle değilse sadece borçlarım bitsin az zama geçsin d,ye düşünüyorsanz yanlış düşünüyorsunz.... eğer hamile isenz bi melek var içinzde korkacak bişey yok endişe etmeyin..... hele varlığı kanıtlansızn bakın nasılda alışıp seveceksinz onu yok eğer ben kabul etme istemem diyorsanız o istenmediğini emn olun anlıyo.... ki arakadaşım istwmiyorum hu bebei daha erken vs deyip dururken düşük yaptı ertesi gün..........

Yok olurmu öyle sey allahin bana verdigi cani ben nasil istemem
Cok isterim tabiki canim kanim herseyimi nasil istemem
Ben henüz 5bucuk aylik evliyim ve 22yasindayim bu yüzden erken diyorum
Zaten kaynanamin bunlar daha cocuk demesinden biktim ve üzerine yok cocuk yapmayin demeside sinir ediyor beni
Allah yardimcim olsun ve herseyin hayirlisini versin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…