Gerçekten çok kötüyüm

Narkokusu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2020
28
6
Merhaba suratımda farmasinin gül suyu yüzünden büyük bi enfeksiyon vardı bir hafta öncesine kadar rezalet bi şekilde gözlerim şişti doktor enfeksiyon kaptığımı söyledi suratım kabarcık doluydu bir kısmı geçti fakat bu sabah suratımda kılcal damara rastladım kırmızı çizgi belirgin çok kötü duruyor o kadar üzülüyorum ki Allah belalarını versin pürüzsüz bebek gibi cildim vardı. En kötüsüde o damarlar geçmiyormuş ve sivilce gibi duruyor. Lazer tedavisi de geçirmiyormus yayılıyormuş yaşım daha çok genç ama suratım mahvoldu çok üzülüyorum gerçekten zaten kendimi çok beğenmezdim simdi iyice özgüvenim düştü yapabileceğim neler var :KK43:?

Gül suyundan bu hale geldiginize emin misiniz gül suyu iyi ve zararsiz birseydir aslinda talihsizliğe bak başka doktora da mi gorunseniz acaba :KK43:

Gül suyundan bu hale geldiginize emin misiniz gül suyu iyi ve zararsiz birseydir aslinda talihsizliğe bak başka doktora da mi gorunseniz acaba :KK43:
Ben gül suyunu hep kullanırdım farmasinin gül suyunu denemek istedim bir kerelik aldım ve yüzüme baska bir şey sürmem normalde sürdükten sonraki gün mahvoldu yüzüm doğal iddiaları falan yalan yani bildiğiniz parfüm kokuyordu ordaki kimyasallardan olduğunu söyledi doktor :KK43:

Şimdi daha cok yeni oldugu icin kotu duruyordur ama eger enfeksiyonsa zaten bol bol su için gunluk elma yiyin mutlaka . Cilt için aklima baska birsey gelmiyor. Iyi bir doktora gorunmek lazim.

Şimdi daha cok yeni oldugu icin kotu duruyordur ama eger enfeksiyonsa zaten bol bol su için gunluk elma yiyin mutlaka . Cilt için aklima baska birsey gelmiyor. Iyi bir doktora gorunmek lazim.
Bir türlü randevu bulamıyorum son gittiğimden sonra bunlar elbet geçer fakat kılcal damarlar :KK43:

Kore ürünlerini dene hem içeriği temiz hemde etkili . Şikayetine göre ürün bulursun eminim. Düzenli bir rutin ve zamanla düzelir . Her şeyi surmemek lazım elbette

Aynı gül suyu benim de cildimde dehşet sivilceler çıkarmıştı. Ne koyuyorlarsa artik içine.. kılcal damarlar için olan lazer var. Onu araştır. Sadece kılcal damara yönelik.

Gül suyu bir çiçek suyudur. Ancak damıtma işlemi çoğu markada farklıdır.
Gerçek Gül Suyu Nedir?
Distilasyon (damıtma) yöntemi ile yapılan ve çiçeğin ana yağı ayrıştırılmadan ambalajlanan gül sularıdır.
Nasıl anlarsınız bir gül suyunun gerçek bitki özü olup olmadığını?
Çok basit arkasını çevirin, paraben, sülfat, yapay koku, boya, petrokimyasal, ftalat, triklosan, alkol, koruyucu, esans ve katkı maddesi eklenmiş mi kontrol ediniz.
Doğru gül suyu yani gerçekten faydasını göreceğiniz gül suyu nasıl olmalıdır?
Damıtma işlemi sırasında çıkan gerçek bitki özünün yanında YAĞI AYRIŞTIRILMAMIŞ olmalıdır.
Çünkü size asıl faydalı olan bitki özleri, yağı ayrıştırılmadan ambalajlanan gül bitki özüdür bu.
bu kısacık bilgi neticesinde:
Ambajında YAĞI AYRIŞTIRILMAMIŞ, YAĞLI GÜL SUYU ibareleri yoksa siz bitki damıtma sırasında çıkan basit öz suyunu kullanıyorsunuz demektir. Ancak bu şekilde ibare bulunmayan su, gül kokusuna bile sahip olmadığı için içerisine bir sürü ekleme aromalar, koku verici kimyasallar, alkol vb eklenilir. Buda sizin cildinize iyilik değil kötülük yapar örnekte olduğu gibi.
Lütfen ETİKET OKUMA alışkanlığı kazanın

Aynı gül suyu benim de cildimde dehşet sivilceler çıkarmıştı. Ne koyuyorlarsa artik içine.. kılcal damarlar için olan lazer var. Onu araştır. Sadece kılcal damara yönelik.
Ya senin yine iyi sivilce benim gözlerim yumruk atmışsın gibi oldu malesef ve en kötüsü bu kılcal damarlar bu hasardan sonra kaldı gerçekten rezalet paramızla mağdur olmuşuz :KK43: bu arada lazeri araştırdım fakat benim gibi yüzü yanan ve asla tavsiye etmeyen bir sürü kişi varmış ve çok işe yaramıyormuş :KK43: asıl psikolojimi bozan şey bundan önce bebek cildi gibiydi bir tane leke yoktu simdi aynada nereue baksam kılcal damar görüyorum :KK43:

Su için günde en az 2lt. Bir de bol bol yoğurt tüketin. Yüzünüze kantaron yağı sürerseniz rahatlatır. Ama kantaron yağını evdeyken sürün güneşe çıkmayın. Doktor krem verdiyse bunu düzenli kullanın. Çok geçmiş olsun size

X