Gerçek Doğum Anı Videosu

valla ben izleyemem hayatta normal doğum yapmadım yapamamda.bu konuda korkağım işte her konuda cesaretli olan ben.izleyemem hayattaaaaa.......

şuan ağlıyorummmmmmmmmmmm resmennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.çok duygulandım duygularım sel gibi akıyor şuan ayy korkmaya başladım ben o bebek oracık yerden nasıl çıkıyor allahın hikmeti işte ayy içimden birşey kopuverdi sankim senağlamasenağlama[/B]

ben normal doğum istiyorum inşallah oğlumu bu şekilde dünyaya getiririm...

aferin sana.ben 2 tane normal doğum yaptım.1 tanede ölü bebek doğurdum.allah yardım ediyo.korkmayın.bebek çıktığı anda gözleriniz açılıyo.yanlız görüntüdeki kadın büyük ihtimalle epudural doğuruyo.yoksa bebeğin xıkma anında böyle olamaz.tecrübelerimden biliyorum

Ben izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. 3,5 yıllık evliyim, bebek kararı aldık. Şimdi izlersem bir 3,5 yıl aha beklemek zorunda kalırım. Gerçi ben kararımı vermiştim. Mutlaka sezeryan demiştim ama o kadar yorum yapan var ki insanın kafası karışıyor. Son zamanlarda çok uygulanan ve yırtdışında da en çok tercihedilen yöntem: epidural anestezi ile normal doğum. Galiba bu en mantıklısı ve de en sağlıklısı. Tabii ki herşeyin hayırlısı.

ya normal doğumda bazen kesiyolarmış sanırım ben ondan korkuyorum aslında videoyuda izleyemedim bu arada

ahh canlarım yaa benim izlememe ne hacet ben o anı canlı canlı yaşadım hemde kuruya kalmış bebekle nasıl çıktığını iyi bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…