Gerçek Doğum Anı Videosu

valla ben normal doğum yaptım ama gözlerimi kapattım korkudan sadece bebişim çıkınca bakabildim bu yüzden çok korkarım hayatta seyredemem bunada doğal olarak bakamadım gerçekten çok korkunçmu gözüküyo

bende normal doğum yaptım
hastane tarihine geçtim bidesengözlerimebaksanab
tabi 12 saat falan ortalığı ayağa kaldırdığımı saymassak kolaydı:1ninca:

bence bu tür videoların konmaması gerekiyor anne adaylarının psikolojisini olumsuz yönde etkileyebilir bu arada keşke herkes bu kadın kadar kolay doğurabilseeeeee

Sanirim Asla Normal Dogum Yapamayacagim.. Sezeryan Epidural Dusunuyorum Hem O Ani Bebegimle Gecirmek Icin Hemde Onunla Ilk Bulusmada Travma Gecirmiş Olmamak Icin.. Bana Daha Insancil Geliyor Sezeryan..

kızlar epüdral sezeryan diye bişey yok.epidral var.sezeryan genel anesteziye giriyor...

Hamileyken izlemedim, doğurdum yine de izlemem. Herkesin doğumu farklıdır kızlar. Korkmayınnnnnnnn!!!!!!!!

ayy ben böylemi doğurmuşum yahu o ne öyle çok tuhafmış. böyle göründüğünü bilmiyodum valla. ama korkmadım hiç görüntü etkilemedi beni oysa doğumdan önce hiç izlememiştim etkilenirim diye. tek unutamadığım doğum sırasında kocaman karnımın ki inanılmaz büyük ve sivriydi birden boşalmasıydı. iyiki epidural varmış valla

Videoyu korkutmak için değil artıl anestezi ile ne kadar kolay olduğunu göstermek için yollamıştım aslında

Merhaba

Doğum anının görüntüleri bir bebek 9 ay anne karnında yaşıyor ve sonra nasıl doğuyor.

ayy videoyu izledim izledim...AAA korkmuyorum yahu..Ay ağlayasım geldii.Bebeği görünce

Korkanlar niye segrediyo ki :)
Normal dogum istiyorum. Video felan da izlemiycem. izlemeyi dusunmedim bile. Kesin o gun gelince korkucam ama oraya bi yatayim gerisi gelir heralde.

Bu arada epidural sezeryan diye birsey var. Genel anestezi yerine artik bu tercih ediliyor.

Ben epiduralsiz normal doğum yaptım ve çok çok memnunum. İnsanların anlattıkları gibi korkulacak bir şey değil arkadaşlar. Doğum sancıları öyle dayanamayacak gibi değil doğum esnasında da hiç bir şekilde acı hissetmiyorsun. 3 ıkınma ile 10 dk da kızımı dünyaya getirdim. Bu tür şeyleri izleyerek yada insanların anlatmalarına inanarak karar vermeyin bence. Normal doğum en doğrusu ve en sağlıklısı. Önemli olan nefes alma tekniklerini öğrenmek ve ıkınmak. Doğum esnasında bağırırmak sadece ve sadece nefes kesilmesinden kaynaklanıyor. İnanın ben hiç bir acı çekmedim.

arkadaşlar ağzım açık kaldı vallahi,doğum yapmaktan zaten korkuyordum bi bu görüntüyü izleyince hepten korktum

ya iyide bunu izleyince neden korktunuz ki kadın fazlasıyla kolay bi doğum yapmış ne güzel... keşke herkes bu kadar kolay yapsa doğumunu

valla korku care degıl bu bıyerden mutlaka cıkacak e cocuksuzda olmuyo bende normal dogum yaptm ve cok cektım zor dogurdum yanı ama oglumu kucagıma alınca hersey bıttı gıttı suan oglum 11 aylık hala bende korkuyorum ama oluyo bu enınde sonunda vaktı saatı gelınce cıkıyo yanı

izlerken hiç tereddüt etmedim. herkes kendi yaşayarak tecrübe edecek. ben de bebek sahibi olursam normal doğum istiyorum. korkmaya gerek yok. tek başına doğum yapmış kadınlar az değildir. en azından hastane ve doktor imkanlarımız var. en iyisi doğal olandır bana göre.

çok canım tatlıdır ben normal doğum yaptığıma göre herkes yapar hiç korkmayın o kadar korkunç değil

evt görüntüyü izledim merakimi giderdim cunku bir kizim var esim izledi tabi ama ben bilmiyordum o an nasil doguyor,ilginc,vede arkadaslar sakin korkmayin inanin benden korkak yok bu dunyada,dogumhaneye girdim ve doktora tek sordugum soru aciyacakmi kotumu olacak ve dogum bitinceye kadar sordum,ama inanin okadarda kotu degilmis,sancilarim basladi ve 2saat sonra tamam dayanamayam dedim bana epidural ignesi yapin dedim yani igne yapiyorlar agrisiz dogum icin iste o an cok iyidi,korkanlara tavsiyem agrisiz igne yapin inanin hic zarari olmadi,zarari var diyenler oldu ama ben yinede yaptim cunku zararai olmaz diyenler dahada coktu,ama doktorlar biliyorda yapiyor,neyse son olarak dogum yapmayanlar izlemesin,ama sakin korkmayinnnnnnnnnn

X