Gerçek anlamda evsiz sokakta kaldım

Valla ister ağlayın ister sızlayın, çocuğunuz ayrı eve çok da güzel çıkacak yaşı gelince

Sizin kültürünüz bizi alakadar etmiyor, bizim kültürümüzde çalışıp parasını kazanan tek yaşamak isteyen kadın ailesi tarafından takdir ediliyor
Zamanında okuyup kendimizi geliştiriyoruz o paraları kazanmak için evde boş boş beklemiyoruz, belki 2 üniversite okuyoruz belki 3 dil biliyoruz, belki okumadan yaptığımız işin hakkını verip kazanıyoruz, ama oturdığumuz yerden kimsenin helal kazancına sallamıyoruz
Kıskanan çekemeyen çok oluyor, herkesin harcı değil tabi

Bu 21 binlik daireyi tutsan, yanına da senin gibi çalışan , kafa dengi bı ev arkadaşı bulsan? İkiniz için de çok güzel olur bence jeehan. Kaçırma o evi bence...Sözleşmeyi imzaladıktan sonra gerisi kolay

Son düzenleme:
Valla ister ağlayın ister sızlayın, çocuğunuz ayrı eve çok da güzel çıkacak yaşı gelince
Bu kafadaki yobazlar, çocugu sahip oldukları bir mal, bir eşya, bir hizmet veya gelir kapisi olarak gören ilkel ailelerde buyutuldugu, özellikle kız çocukları koca bulmadan asla mekan degistiremedikleri için kendi çocuklarını da böyle yetiştiriyorlar...Bunun çocuğu 30 yaşında ayrı eve cikacam dese , bu da jeehanin anası gibi "o.ospu mu olacan, maaşını bana verecen" diye bıçakla üstüne yürür...

Son düzenleme:
Yürür 2024 doğumlu bi çocuğu var yanlış bakmadıysam, alfa kuşağı da öyle çok aile yanında kalayım 50 yaşıma kadar diyen bi grup değil sanki ama dediğin gibi evden ayrılmanın çok ayıp bir şey olduğu kafasına işlenerek büyüyecek maalesef.

Alfa beta gama felan anlamaz ki kız bunlar çocuk dogar doğmaz başlıyorlar zaten kafasını ilkel iğrenç düşünceleriyle zehirlemeye...Bunun çocuğu da , okusa da okumasa da en iyi ihtimalle 14 yaşında tırım tırım çeyiz hazırlamaya baslayan koca delisi , elalem ağzına bakan bı tıp olacak...Ahan da buraya yazıyorum

Müge anlıya git.
Müge iyidir hoştur da , kendi kökaile ilişkilerindeki travmalardan dolayı, bu gibi durumlarda anne-kız ilişkilerinde bazen saçma sapan yorumlar yapabiliyor...O kadar olay geçti elinden, adli tıp, hukuk, sosyoloji, tarih, psikoloji...vs. milyon alanda benim diyen uzmandan bile daha birikimli, hatta çoğunda diplomalı şu anda; üstüne ülkenin cokmekte olan hukuk sistemine tek başına alternatif olacak kadar muazzam bir güç kazandı yıllar içinde ama iş ana-kiz ilişkilerine gelince kendi annesinin kurduğu bağımlı ilişkinin etkisinden assla çıkamıyor ....Bence oraya sakın gitmesin yani, jeehanı bı güzel azarlar, zorla evine, anasının yanina gönderir sarı papatya ...

Son düzenleme:
Hanımlar,
konulara sizden farklı düşünceler yazılabilir zira hepimizin kültürü farklı, aile yaşantısı farklı, hayata bakış açısı farklı, sizden farklı düşünüp yazanlar hakaret etmediği, üslubunu bozmadığı, rencide etmediği, aşağılayıp küçümsemediği sürece fikrini beyan edebilir, düşüncesi size uymuyorsa alıntılayıp alıntılayıp laf sokmak üslupsuz yazmak yerine pas geçersiniz, bu ara sizden farklı düşünenlere saydırmalarınız çoğaldı ve hiç hoş olmuyor.

annem çok sardı ona son zamanlarda
bazen dosya ilgimi çekerse ben de bakıyorum
müge anlı'nın anne çocuk ilişkilerine bakış açısı bana da garip geliyor
halbuki aile içinden ne pislikler çıktı şimdiye kadar hem de onun programında
ben hep söylerim bazen düşmanı uzakta değil çok yakınında arayacaksın
çok pis iğrenç aile ilişkilerine şahitlik etmesine rağmen hala daha anne kız muhabbetlerindeki kafa yapısına inanamıyorum

Selamlar, booking, airbnb gibi yerlerde kalabilirsiniz. Ayrıca KYK yurtların da misafir olarak kalma olayı da var ancak belli şartları var diye biliyorum. Belki bunlar size yardımcı olur. ❤

Kesitini görmüştüm bir kere tam hatırlamıyorum şimdi ama bebeği zayıf bulup,anneye yükleniyordu sen bu çocuğa bakamıyor musun diye.
O sırada benim 7 yaşında 19 kilo oğlumu görse,taşlar herhalde beni bu diye düşündüm.Kemikleri sayılıyor çünkü
Kayıplar için vs.medyanın gücü yadsınamaz ama genel olarak sinir oluyorum ben böyle programlara,telefona bağlanmayana hesap soruyor,programa gelmeyene bağırıyor.
Biri de çıkıp sen kimsin demiyor?
30 yaşına gelmiş insana anne babanın yanına git demeler, akşam saati dışarı çıkma,erkek arkadaş edinme, yediğin dönere kadar hesaplayıp sormalar...Kemerle dayak yemiş kızı ailesiyle sarılsın diye ikna etme çabaları... Kesitlerini görünce bile sinir oluyorum çoğu zaman,böyle sayınca da sinir oldum Anam bayılıyor ama telefonum bir saat kapalı olsa her an mügeye çıkabilir,yavrum yok diye, inşallah başıma gelmez böyle birşey

Misafirhane yada Öğretmen evinde yer bulursanız orada idare etmeye çalışın. Anneniz hiç aramadı mi bu kız nereye gitti diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…